Коломойський матюкався, не відстоявши свого менеджера в державній Укртранснафті (ВІДЕО)

Ігор Коломойський прибув до офісу "Укртранснафти", де забарикадувався його відсторонений ставленик.

На засіданні наглядової ради ПАТ "Укртранснафта" було прийнято рішення про відсторонення Олександра Лазорка від здійснення повноважень голови правління товариства з 19 березня 2015 року.

Лазорко заявив, що має намір оскаржити своє відсторонення від посади в суді, - пише Інсайдер.

Після чого він забарикадувався в будівлі. Охорона "Укртранснафти" заблокувала вхід на підприємство і не пропустила нового керівника Юрія Мірошника, який прибув разом з підкріпленням з бійців спецпідрозділу групи "Альфа" СБУ.

Дніпропетровський губернатор Ігор Коломойський особисто прибув до офісу "Укртранснафти".

Виходячи, Коломойський матюкався:

Вночі Аваков заявив:

"Милиция Киева взяла под охрану помещение "Уктранснафты". Конфликт менеджеров, депутатов исчерпан и перенесен в плоскость юридических решений."

Голова Дніпропетровської ОДА, олігарх Ігор Коломойський обматюкав журналіста Радіо Свобода Сергія Андрушка, - пише Радіо Свобода.

Інцидент трапився близько півночі біля офісу компанії «Укртранснафта», в якому розгорівся конфлікт, пов’язаний зі зміною керівника підприємства. Коли після шести годин перебування у приміщенні, Коломойський вийшов із офісу «Укртранснафти», журналіст запитав його, що голова Дніпропетровської облдержадміністрації робить вночі в офісі державного підприємства. У відповідь на це Ігор Коломойський обматюкав журналіста й запитав, чому той не цікавиться, як в компанію потрапили російські диверсанти.

«З тобою хоче побачитись. Іншої можливості нема, як тебе побачити. Твоє обличчя. Радіо Свободи. А чого ти не питаєш як рейдерське захоплення в «Укртранснафті» відбулося? І російські диверсанти сюди потрапили? Чого ти про це не питаєш? Чи тобі, **, Коломойського треба побачити? Ми звільняли будівлю від російських диверсантів, які захопили. А ти зі своєю «Свободою» сидиш тут, **, і чатуєш, як дівиця свого невірного чоловіка», – відповів голова Дніпропетровської ОДА Ігор Коломойський журналістові, продовживши далі ще бруднішою лайкою.

«Ти ж Радіо Свобода, поламала Радянський Союз, повалила більшовиків. За ОУН-УПА завжди декларував, а ти за паспортами тут чергуєш? Або чому ти чергуєш? Де твій ** цей Лещенко? Ну покажеш ти це по своєму телевізору або по своєму інтернету? Алло, гараж? Їду до президента з ось цими писульками і папірцями», – продовжив голова Дніпропетровської ОДА.

Ввечері 19 березня Ігор Коломойський у супроводі озброєних людей приїхав до офісу «Укртранснафти».

Перед тим стало відомо, що наглядова рада цього державного підприємства відсторонила Олександра Лазорка від здійснення повноважень голови правління компанії. У повідомленні «Нафтогазу», що контролює 100 відсотків акцій «Укртранснафти», не вказана причина такого рішення.

Як з’ясували журналісти програми Радіо Свобода і «Першого національного» телеканалу «Схеми», в якій працює Сергій Андрушко, за останні вісім місяців державне ПАТ «Укртранснафта» сплатило близько 305 мільйонів гривень за зберігання технологічної нафти у резервуарах заводів, у яких контрольні пакети акцій мають структури Коломойського.

Як пише колишній журналіст, а нині депутат ВР Лещенко Укртранснафтра тримає 1. 5 млрд. грн на рахунках у банку Приват.

Детальну хронологію нічного конфлікту читайте тут

корупція коломойський реформи конфлікт. укртранснафта енергетика

Знак гривні
Знак гривні