Наступного за Євремовим у Генпрокуратуру викликали Чечетова

Колишньому депутату від Партії регіонів Михайлу Чечетову пред'явлено підозру у скоєнні злочину у зв'язку з прийняттям у парламенті законів 16 січня. Вирішується питання про запобіжний захід.

Про це повідомив начальник управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк, - передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Підозру Чечетову було вручено сьогодні.

"Він був одним з членів лічильної комісії. Вони підписали протокол лічильної комісії, яким фактично надали статус офіційного документа цим законам. А у нас за результатами розслідування є підстави вважати, що вони практично не були проголосовані, тобто, не було 226 необхідних голосів, але було оголошено, був складений протокол про те, що нібито таке голосування відбулося", - сказав Горбатюк.

Він також зазначив, що підозра вручено Чечетову особисто, він прийшов в прокуратуру для проведення слідчих дій. Також Горбатюк додав, що питання про обрання йому запобіжного заходу вирішується.

Нагадаємо, 16 січня 2014 під тиском Віктора Януковича, шляхом сумнівного голосування руками, більшість депутатів проголосували за пакет законів, що істотно урізали цивільні права і свободу ЗМІ. Ця подія відразу ж загострила протистояння Майдану і влади і привела в підсумку до кривавої розв'язки масових протестів в Україні.

кримінал чечетов

Знак гривні
Знак гривні