Терористи кинули під Дебальцеве усі сили

Під Дебальцевим тривають жорстокі бої: про це на своїй сторінці в Facebook написав Дмитро Тимчук, з посиланням на оперативні дані групи "Інформаційний Опір".

"У районі Дебальцево тривають запеклі бої. Для взяття даного населеного пункту під свій контроль командування російсько-терористичних військ кинуло в бій всі готівкові у нього резерви в даному районі", - цитує Тимчука Цензор.

Наприклад, у Стаханові, де раніше були зосереджені великі формування місцевих бойовиків і російських найманців, а також техніка й озброєння, на ранок 18.02.2015 залишилося всього не більше 300 терористів, 2 машини БМ-21 "Град» (не боєготові) і 1 мінометна батарея - інші сили і засоби перекинуті під Дебальцеве.

Схожа ситуація в Горлівці, звідки всі ресурси також перекинуті під Дебальцеве (зокрема, з району даного населеного пункту в район Калинівки і північніше Вуглегірська перекинуто 11 танків і 5 ББМ).

З Донецька на Єнакієве через Ясиновату пройшло "підкріплення" бойовиків - близько 300 чол., 4 танки, 2 ЗУ-23-2, 3 вантажівки з буксируваними гаубицями Д-30, 2 БМП-2, 2 БТР-80 і 4 критих вантажівки.

Дані сили і засоби були зібрані в двох районах Донецька (Петровському і Куйбишевському) для участі в Дебальцевської операції.

Українські ж сили і особливо артилерія, яка знаходиться в Дебальцево потерпає від нестачі боєприпасів, які важко доставити через дорогу, яка прострілюється ворогом.

донеччина війна тероризм

Знак гривні
Знак гривні