Генерали від мобілізації і Адмінстрація президента наполегливі у своєму маразмі: таки хочуть заборонити військовозобовязаним виїзд за кордон

Генеральний штаб України напрацьовує зміни до чинного законодавства щодо заборони виїзду військовозобов`язаних осіб за кордон.

Як передає кореспондент УНІАН, про це на брифінгу сказав заступник керівника Головного департаменту з питань національної безпеки та оборони Адміністрації президента України Олексій Покотило.

Представник АП розповів, що у відповідності з законодавством щодо мобілізації та мобілізаційної підготовки, військовозобов`язані про зміну свого проживання повинні поінформувати військкомати.

”Законодавчих підстав на сьогоднішній день щодо заборони виїзду військовозобов`язаного за кордон немає. Наразі відпрацьовуються відповідні зміни до законодавства, є відповідні доручення розглянути це питання”, - наголосив Покотило.

У цьому зв`язку він наголосив, що Генеральним штабом зараз з даного питання проводиться відповідна робота.

керівника Головного департаменту з питань національної безпеки та оборони Адміністрації президента України Олексій Покотило

армія маразм

Знак гривні
Знак гривні