В Росії на похороні добровольця ДНР у журналіста відібрали інтерв'ю з близькими (ФОТО)

У російському Кронштадті на похоронах чергового загиблого на Донбасі росіянина, 18-річного "добровольця" Євгена Пушкарьова, "члени патріотичного клубу" з автоматами відібрали у журналіста і стерли всі інтерв'ю з близькими хлопця.

Про це у своєму блозі повідомив кореспондент радіостанції Эхо Москвы Аркадій Веснін.

"Я зараз у Кронштадті. Поїхав на похорон 18-річного хлопця, якого вбили на Донбасі. Його без жодного досвіду поставили кулеметником в розвідувальний загін. Батьки кажуть, що хлопцеві голову задурили в інтернеті, а вербувальники допомогли потрапити в діючу частину", - написав Веснін.

Журналіст взяв кілька інтерв'ю у товаришів по службі і вчителів загиблого, проте на похороні його впізнали "хлопці з автоматами", які стояли біля кладовища.

"Спочатку ми з колегами вирішили, що морпіхи. Виявилося, ні. Якийсь патріотичний клуб із Сестрорецька. Один з автоматників впізнав мене, дізнався, що я з "Еха" і що це я висвітлював акцію на Невському.

Ну і вони почали звинувачувати мене в підтримці України, оточили, відвели вбік.

Попросили піти по-доброму. Забрали мікрофон, потім правда повернули. Сказали, що стерли всі мої інтерв'ю", - написав Веснін.

За даними російських ЗМІ, у похороні брали участь члени військово-патріотичних клубів" "Скала" і "Сестрорецкьий рубіж".

"Серед вихованців клубу на похороні були два зовсім молоді підлітки, років 13 на вигляд. В касках, бронежилетах і з чорними трояндами, які вони поклали на могилу".

тероризм росія

Знак гривні
Знак гривні