Чергове масове вбивство. Бойовики розстріляли з Градів колону біженців, загинуло багато дітей і жінок

Кількість розстріляних у колоні біженців сягає десятків, багато дітей. Унаслідок обстрілу колони біженців на Луганщині загинули десятки мирних жителів, серед них багато дітей. Про це під час брифінгу в понеділок повідомив речник Інформаційного центру РНБО Андрій Лисенко.

Прикметно, що російська пропаганда, як і в історії з Боїнгом і досі не виробила єдиної версії подій.

За словами Лисенка, колона складалася із двох частин: дорослих і дітей. Тобто, як наголосив Лисенко, діти перевозилися окремо. Він також зауважив, що колона містила всі розпізнавальні знаки, необхідні для біженців із мирного населення. На транспорті були білі прапори та позначки, що пересувається мирне населення.

Транспорт для біженців збирали, як могли. Зокрема, вантажівки надали військові.

"Попередньо, бойовики очікували цю колону і таким чином повністю її розбомбили. Наразі не вдається підрахувати точну кількість жертв", - сказав Лисенко.

Він також не змін назвати точної кількості одиниць транспорту цієї колони.
На уточнюючу запитання щодо кількості жертв, Лисенко сказав: "Це десятки".

Він розповів, що інформація про виїзд біженців була поширена серед місцевого населення, тому вона не могла бути секретною."Колону майже повністю знищили", - сказав він.

Раніше "Українська правда" повідомила про те, що бойовики обстріляли колону біженців, яку виводило оперативне командування "Північ".
Українська правда

вбивство злочин луганщина війна абзац

Знак гривні
Знак гривні