Україна посіла 21 місце в списку найбільш потужних армій світу (Інтерактивна графіка)

Рейтинг включає складний набір даних, який піддається постійним корективам. На першому місці рейтингу опинилася армія США, друге місце займає Росія, а на третьому місці армія Китаю. Україна обігнала армії таких країн як Іран, В'єтнам, Таїланд і Саудівська Аравія. Про це пише видання Business Insider.

У Глобальний індекс військової могутності включено 106 країн. Індекс базується на понад 50 чинниках, зокрема загальному військовому бюджеті, потенційно доступних людських ресурсах, і обсягах арсеналу обладнання в кожній країні.

На першому місці рейтингу опинилася армія США, друге місце займає Росія, а на третьому місці армія Китаю.

Україна обігнала армії таких країн як Іран, В'єтнам, Таїланд і Саудівська Аравія. У Глобальний індекс військової могутності включено 106 країн.

Learn About Tableau

Індекс базується на понад 50 чинниках, зокрема загальному військовому бюджеті, потенційно доступних людських ресурсах, і обсягах арсеналу обладнання в кожній країні. Індекс ігнорує значні кількісні розбіжності.

Скажімо, Північна Корея лідирує за кількістю підводних човнів, хоча це озброєння є переважно застарілим. Також, до уваги береться більшою мірою політична вага наявності ядерного арсеналу, а не його кількість.

Рейтинг також знижує вагу флоту для тих країн, у яких немає доступу до моря чи океану.

Графіка SumyNews

армія

Знак гривні
Знак гривні