Мер Донецька не помітив терористів? Головне управління Держказначейства залишається під контролем бойовиків

У Мінфіні спростували інформацію про те, що робота Головного управління Держказначейства в Донецькій області розблокована, пише видання Остров.

Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України.

"У приміщенні Головного управління Державної казначейської служби в Донецькій області знаходяться озброєні люди, протягом дня були вилучені електронні ключі та інші електронні засоби, які використовуються для проведення платежів", - йдеться в повідомленні.

"На працівників казначейських, податкових органів та Національного банку України в Донецькій області чиниться тиск з метою їх переходу на службу в так звану «Донецьку народну республіку»і введення власної платіжної системи", - розповіли у відомстві.

Міністерство фінансів заявляє, що робота ГУ ДКСУ в Донецькій області буде відновлена ​​за умови, якщо жодної озброєної людини на території Державної казначейської служби не буде і припиниться будь-який тиск на працівників ДКСУ, в тому числі в неробочий час.

Раніше в Донецькій міській раді заявляли, що в результаті переговорів донецького міського голови Олександра Лук'янченка з представниками "ДНР" у Донецькій області розблоковані будівлі управління Національного банку України та Головного управління Державного казначейства України.

донеччина тероризм

Знак гривні
Знак гривні