У Межигірї знайшли документ, який свідчить, що Курченко причетний до медіахолдингу Вести

Юридичні питання, пов'язані з діяльністю медіа- холдингу "Вести" відносилися до штатних обов'язків юриста групи компаній ВЕТЕК Сергія Курченко, Анни Ситник. Це випливає з документів, відновлених проектом «Канцелярська сотня», - повідомляє Януковичлікс, сайт який спціалізується на дослідженні дкуметів знайдених у предстаників минулої влади

Йдеться про штатний розклад юридичного відділу групи компаній ВЕТЕК. Згідно з цим документом , в обов'язки Анни Ситник, окрім «Вестей», входила реєстрація торгових марок, взаємодія з Антимонопольним комітетом і держорганами.

Крім того, після придбання Курченко Одеського нафтопереробного заводу у 2013 році, Ситник увійшла до Наглядової ради НПЗ.

Просмотр изображения
Медіа- холдинг «Вести» заснований екс-редактором газети «Сегодня» Ігорем Гужвою вийшов на ринок у травні 2013 року. Як запевняв Гужва, проект мав розвиватися на позикові кошти, проте назвати позичальників головний редактор відмовився. «Власник компанії - я, як фізична особа. Проект розвивається на позикові кошти. Позичальники, за умовами нашої домовленості, просять дотримуватися конфіденційності», - заявив Гужва в інтерв'ю інтернет-виданню «Телекритика».

Гужва не відповідає на телефонні дзвінки YanukovychLeaks з проханням про коментарі. Телефони компанії ВЕТЕК відключені. Останнє офіційне повідомлення опубліковано 23 квітня. У ньому цитується сам Сергій Курченко , який "вважає відвертим підтасовуванням фактів заяву влади України про нібито тіньові схемах компаній ГК ВЕТЕК". "

Також 22 травня податкова міліція заблокувала рахунки ТОВ «Вести Мас - Медіа» в рамках кримінального провадження за статтями «фіктивне підприємництво» та «легалізація доходів, отриманих неправомірним шляхом». Про це джерело в правоохоронних органах повідомило «Телекритику».

Слідством встановлено, що медіа-холдинг отримав близько 100 млн. грн. від структур, пов'язаних з Курченко - молодим мільярдером з тісними зв'язками в уряді президента втікача Віктора Януковича, і численними енергетичними та медіа-активами

Українська влада звинувачує Курченко в махінаціях, ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах, а також інших злочинах. Він знаходиться у розшуку.

гужва вести медіа Курченко

Знак гривні
Знак гривні