Ахметова вдарило по кишені - Він нарешті проти ДНР (ЗАЯВА, ВІДЕО)

Найбагатший українець Рінат Ахметов зробив екстрену заяву, в якій засудив дії сепаратистів на Донбасі і закликав співробітників своїх підприємств брати участь в акціях протесту проти так званої "Донецької народної республіки" на підтримку миру.

Наводимо повністю заяву бізнесмена, яку переклав Інсайдер.

Дорогі земляки!

Сьогодні маріупольці хотіли провести марш миру. І як мені сказали, на акцію збиралися вийти більше п'ятдесяти тисяч чоловік. І це - тільки в одному Маріуполі!

А по Донбасу сьогодні готові вийти мільйони!

Чому? Тому що люди втомилися жити в страху. Втомилися жити в терорі. Втомилися виходити на вулиці і потрапляти під кулі. По Донбасу ходять з автоматами, з гранатометами.

У містах бандитизм і мародерство.

Це хіба мирне життя? Це хіба сильна економіка? Це хіба гідна робота і гідна зарплата? Ні! І саме тому люди хотіли вийти на марш миру.

Але вранці мені сказали, що в Маріуполі з'явилися кулемети, що мирних людей, мирну акцію хочуть розстріляти! І я негайно зв'язався з директорами наших підприємств і закликав їх припинити участь у марші миру. Тому що людське життя - це головна цінність. І я ніколи не дозволю, щоб пролилася кров. Я закликав призупинити акцію. Призупинити, але не зупинити! Тому що якщо ми зупинимо, Донбас і далі буде в крові!

Я хочу сказати всім - ми не зупинимося. Нас не залякати! Нас не залякати нікому! У тому числі і тим, хто називає себе якоюсь Донецькою народною республікою.

Скажіть мені будь ласка, хто в Донбасі знає хоч одного представника цієї ДНР? Що вони зробили для нашого краю, які робочі місця створили? Ходити з автоматами по містах Донбасу це що - відстоювання прав донеччан перед центральною владою? Мародерствувати в містах і захоплювати мирних жителів - це що, боротьба за щастя нашого краю? Ні! Це боротьба проти жителів нашого краю! Це - боротьба проти Донбасу! Це - геноцид Донбасу!

І я не дозволю знищити Донбас! Я тут народився, і я тут живу. І тому я закликаю всіх об'єднатися в нашій боротьбі.

За Донбас без зброї! За Донбас без масок! За Донбас з мирним небом над головою!

Сьогодні представники, так званої, ДНР захопили залізницю. Вони не просто зупинили залізницю, вони зупинили серце Донбасу! Тому що промисловість Донбасу без залізниці помре. А значить, помре Донбас - наш трудовий край!

І тому я закликаю всі трудові колективи вийти завтра на попереджувальний протест за місцем роботи.

І цей мітинг розпочнеться завтра опівдні з гудка, який прозвучить на всіх підприємствах Донбасу. На підтримку миру! Проти кровопролиття!

І поки миру встановиться, кожен день о 12 годині по всьому Донбасу лунатиме такий гудок. Я так само закликаю всіх автомобілістів, всіх патріотів нашого краю приєднатися до цієї акції.

донеччина ахметов

Знак гривні
Знак гривні