Лещенко: Тимошенко прибріхує, посилаючись на мене (ВІДЕО)

Вирішив все-таки написати про маленьку неправду від Юлії Тимошенко, в яку вона затягнула і мене особисто.

В ході останнього ефіру Шустера Тимошенко з посиланням на мене заявила, що я начебто знайшов у Януковича в Межигір'ї відеозаписи із камери Тимошенко, - пише у своєму блозі Сергій Лещенко.

Ось як Тимошенко описувала свої умови утримання під вартою в харківський лікарні:

"...Двадцять квадратних метрів з трьома відеокамерами як телескопи, які дивляться тобі не просто в душу, а слідкують за кожним твоїм кроком. І коли ти вночі перевертаєшся, то ця камера робить такий звук "ж-ж", і ти точно знаєш, що на тебе дивляться в упор.

(...)

І що саме ганебне, коли я зустріла після звільнення Сергія Лещенка, він сказав, що коли він зайшов в Межигір'я, то біля великої плазми, яка стояла десь в кімнаті у Януковича, він знайшов фільми з моїми записами. Це вже переходить всі людські межі. Вони кожного дня знущалися щохвилини, щоб зламати і поставити в стан, що людина там вижити не може".

Хочу сказати, що я ніколи не говорив такого Юлії Тимошенко.

Я справді разом зі своїми колегами брав участь у огляді спальні Януковича в межигірській Хонці, де було знайдено декілька десятків дисків із записами. Але там не було відео з камери Тимошенко. І свідки цьому – з десяток журналістів, серед яких Мустафа Найєм, Павло Шеремет, режисер Володимир Тихий і група продюсерів "Вавілон-13".

Серед дисків ми знайшли два політичних відеофільми з агітацією проти Тимошенко, а також відео свідчень Петра Кириченка по справі Щербаня та запис прес-конференції його сина Руслана Щербаня. Це – все, що стосується Тимошенко.

Сам факт перебування таких матеріалів у спальні Януковича говорить про те, що він справді розглядав Тимошенко як особистого ворога. Але це – не єдине, що він зберігав у спальні.

Також там був аудіозапис гадалки, яка передбачала майбутнє Януковичу, було відео мису Айя, де Янукович будував собі ще одне кримське Межигір'я, було відео агітації проти Януковича, підготовлені Медведчуком, були рекламні ролики Олега Ляшка та інше.

Коли я через декілька днів зустрів Тимошенко після засідання Радбезу в парламенті, то розповів їй, що в спальні Януковича були диски зі свідченнями Кириченка, виступом Руслана Щербаня та пропагандистськими фільмами проти Тимошенко.

При цій розмові були присутні прес-секретар Тимошенко Марина Сорока та депутат Олександр Абдуллін, а відбувалася вона біля посту охорону кабінету Турчинова. При цьому Тимошенко уточнила, чи було відео з її камери. На що я відповів – ні, такого відео ми не знайшли.

У мене питання – як довіряти Тимошенко в якихось суттєвих, глобальних питаннях, якщо вона на рівному місці вигадала історію про відеозаписи в спальні Януковича?

тимошенко

Знак гривні
Знак гривні