Громадськість вимагає від політиків реформ у 12 сферах життя

Народні депутати разом із громадськими активістами працюватимуть над реалізацією ініціативи «Реанімаційний пакет реформ». Для ефективної співпраці парламентарі утворили міжфракційне об’єднання «Платформа реформ». Громадськість вимагає від політиків реалізації 12 пунктів «Реанімаційного пакету реформ», які мають реанімувати та об’єднати країну. Громадські діячі наголошують, що Євромайдан ще не завершив свою головну місію – змінити правила, а не обличчя.

До «Платформи реформ» увійшли 24 народних депутати фракцій ВО «Батьківщина», УДАР, ВО «Свобода», депутатської групи «Суверенна європейська Україна» та позафракційні. Об’єднанням керуватимуть 5 співголів, що обиратимуться на ротаційній основі. Сьогодні співголовами є: Юрій Дерев’янко, позафракційний, Павло Різаненко, УДАР, Юрій Благодир, «Суверенна європейська Україна», Юрій Сиротюк, ВО «Свобода», Андрій Шевченко, ВО «Батьківщина»

«На жаль, парламент відстає від країни. Наша «Платформа реформ» допоможе це виправити. Сподіваюсь, ми зможемо привнести у Верховну Раду ті ідеї та знання, які є у громадськості, ідеї, які допоможуть змінити країну»,- сказав на представленні «Платформи реформ» у парламенті учасник цього об’єднання – народний депутат України фракції ВО «Батьківщина» Андрій Шевченко.
«Метою створення «Платформи реформ» є підтримка громадських ініціатив, громадських середовищ, що пропонують ідеї, здатні змінити стару систему. Бо всі ми прагнули не просто зміни влади, а зміни системи», - народний депутат України Юрій Дерев’янко.

«Від народних депутатів ми очікуємо одного – ухвалених законів, що змінять систему. Не дискусій про необхідність їх ухвалення, а результату. Ви – влада. Вся відповідальність - на вас», - звернувся до народних депутатів «Платформи реформ» громадський активіст з «Центру протидії корупції» Віталій Шабунін.

Ініціатива «Реанімаційний пакет реформ» народилася у середовищі активістів Громадського сектору Євромайдану та партнерства «Новий громадянин». Над розробкою реформ і підготовкою текстів законопроектів працюють 120 експертів та громадських діячів.

Пакет реформ складається з 2 блоків. 7 першочергових:
Судова реформа. Реформа прокуратури
Реформа органів правопорядку
Антикорупційна реформа
Реформа виборчого законодавства
Адміністративна реформа
Реформа децентралізації та регіонального розвитку
Податкова реформа

Та 5 реформ для втілення у середньостроковій перспективі:

Дерегуляція і стимулювання розвитку підприємництва та інвестицій
Пенсійна реформа та реформа системи соціального захисту
Освітня реформа
Охорони здоров’я
Земельна реформа

Громадські діячі запрошують до активної співпраці і представників уряду.

реформи

Знак гривні
Знак гривні