Рада ухвалила новий уряд. Є достойні міністри

Уряд можна подилити на три групи. Перша - "вау!", друга - "так собі", третя - "тююю!". Сконцентруємося на першій, а іншим двом дамо шанс довести, що ми помилялися. Отже дуже приємно бачити засновника Бізнес школи Могилянки Павла Шеремета міністом економіки; мера Вінниці Володимира Гройсмана, який кардинально змінив систему управляня містом віце-премєром з регіонального розвитку; керівника медичної служби Майдану Олега Мусія міністром охорони здоровя; Остапа Семирака, котрий розкопав скандальні тендерні документи про"вишку Бойка" Міністром Кабміну.

Не погані відгуки про в.о. міністра оборони Ігоря Тенюха, який командував ВМС України до приходу Януковича; та в.о. міністра закордонних справ Андрія Дещицю, який один з перших у МЗС висловив підтримку Євромайдану.

Виступаючи у парлдаменті Яценюк відразу сказав, що його уряду буде важко. Віримо і бажаємо удачі. Проте на непрофесійні рішення і тим більше наті, які викликають підозру у корупції крізь пальці дивитися не будемо.

Повністю список Кабміну:

Перший віце-прем'єр – Віталій Ярема (фракція "Батьківщина", екс-керівник міліції Києва)

Віце-прем'єр – Олександр Сич (фракція ВО "Свобода", перший заступник голови Комітету з питань науки і освіти)

Віце-прем'єр, міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ – Володимир Гройсман (міський голова Вінниці)

Міністр Кабінету міністрів – Остап Семерак (екс-депутат від "БЮТ")

Міністр охорони здоров'я – Олег Мусій (лікар, громадський діяч; Президент Всеукраїнського Лікарського Товариства, Голова Громадської Ради при Міністерстві охорони здоров'я України)

Міністр внутрішніх справ – Арсен Аваков (фракція "Батьківщина", губернатор Харківщини у 2005-2010 рр.)

Міністр інфраструктури – Максим Бурбак (фракція "Батьківщина", Голова ГО "Міжрегіональна аграрна спілка")

Міністр фінансів – Олександр Шлапак (міністр економіки та з питань європейської інтеграції України у 2001-2002 рр.; Голова Державного казначейства України у 2005-2006 рр.)

Міністр соціальної політики – Людмила Денисова (фракція "Батьківщина"; міністр праці та соціальної політики у 2007-2010 рр.)

Міністр юстиції – Павло Петренко (фракція "Батьківщина"; Секретар Комітету Верховної Ради з питань верховенства права та правосуддя)

Міністр культури – Євген Нищук (актор театру та кіно, Заслужений артист України)

Міністр економічного розвитку та торгівлі – Павло Шеремета (засновник Києво-Могилянської бізнес-школи (KMBS); президент Київської школи економіки)

Міністр аграрної політики та продовольства – Ігор Швайка (фракція ВО "Свобода")

Міністр екології – Андрій Мохник (фракція ВО "Свобода"; член Комітету з питань правової політики)

Міністр молоді та спорту – Дмитро Булатов (громадський активіст, лідер Автомайдану; Голова правління громадської організації "Соціально відповідальне суспільство")

Міністр енергетики та вугільної промисловості – Юрій Продан (міністр палива та енергетики у 2007-2010 рр.) Міністр освіти та науки – Сергій Квіт (літературознавець, журналіст, педагог і громадський діяч, президент НУ "Києво-Могилянська академія")

В.о міністра оборони - Ігор Тенюх

В.о. міністра закордонних справ - Андрій Дещиця

Знак гривні
Знак гривні