Головна антимайданівська солдатська мати - депутат від ПР, у якої нема й не було дітей-солдатів (ФОТО, ВІДЕО)

"Солдатська мати" Ніна Пруднікова, яка 11 лютого висмикувала дерев'яні хрести, встановлені на вулиці Грушевського у пам'ять про загиблих і зниклих, виявилася депутатом міськради Севастополя від Партії регіонів.

Жінка не має синів. Вона є матір'ю чотирьох доньок, - пише Газета по-українськи.

"Це аморальна жінка, в якої немає совісті. Яка вона солдатська мати, якщо в неї лише доньки? Та й тих вона вселила в квартири дітей-сиріт. А тепер, за рішенням суду, не хоче їх звільняти. Користується своїм депутатським статусом Партії регіонів. Всіляко обслуговує владу. Ще фірма, яку пов'язують з її іменем, брала з людей гроші за відвідини пляжу. Про це весь Севастополь знає", - заявив у коментарі Gazeta.ua депутат Севастопольської міськради Василь Зеленчук.

Депутат Пруднікова - фото з сайту Севастопольськох міської ради

Фото Ніни Пруднікової - звідси: Офіційний сайт Севастопольської міськради

Колега Пруднікової переконаний, що акцію "солдатських матерів" "регіонали" організували, щоб дискредитувати Майдан.

Нагадаємо, що 11 лютого близько двадцяти жінок у білих футболках з написом "Солдатські матері" повисмикувати 94 дерев'яних хрести на вулиці Грушевського в так званій буферній зоні між Майданом і урядовим кварталом. Хрести із мішками зі снігом 7 лютого майданівці встановили в пам'ять загиблим та зниклим без вісти.

Приблизно у тому місці стояв один з вбитих активістів Михайло Жизневський, коли в нього влучив снайпер.

До барикад жінки спустилися зі сторони урядового кварталу. Його кордони охороняють внутрішні війська та "Беркут". Деяким "солдатським матерям" на вигляд було до 30-ти років.

крим антимайдан

Знак гривні
Знак гривні