Оробець підбиває підсумки переговорів: нічого не досягнено, попереду колапс

Що досягнуто за ТРИ ТИЖНІ з початку "переговорів" - сухий залишок. Його підбиває Леся Оробець:

1. ЖОДЕН політв'язень не реабілітований попри т. зв. "закон про амністію". Є безліч громадян, яких прокуратура хоче посадити на 12-15 років, але з огляду на необхідність приспати пильність готова перед "судом", на якому їх посадить, потримати їх пару місяців "під домашнім арештом". Хітом є вчорашні події з чотирма "афганцями", які здали ментам злодія. Злодія, я впевнена, менти випустили тут же, похвалили, думаю, ще пригостили сигаретами.

2. Янукович президент. Пшонка прокурор. Рибак спікер, Калетник перший віце-спікер. Захарченко міністри внутрішніх справ (в.о. ці товариші типу міністри відставленого уряду для поіменування себе вперто забувають).

3. Азаров відпочиває у себе в маєтку в Австрії. З огляду на те, що він ні дня не займався бізнесом (якщо не рахувати створення "системи адміністрування ПДВ" і взагалі всієї нинішньої податкової) - живе він там у видимій бідності. Терпить загнивання і геїв, це ж не рідна Калуга.

4. Жоден злочин проти громадян України, починаючи з побиття студентів 30 листопада 2013 року, не розслідуваний і не розслідується. В прокуратурі цим зухвало хизуються.

5. В.О. уряду в тому ж складі рулює на чолі з Арбузовим (хоч у когось мрії все збуваються і збуваються) і робить вигляд, що нічого не сталося. Янукович недавно там підписав якийсь папір, який заміняє Конституцію і надає в.о. уряду такі ж повноваження як і конституційно повноважному уряду. Ага, і так теж можна, якщо хочеться.

6. На типу "некерованих скачках курсу" святе сімейство з Арбузовим на чолі заробило пару сот мільйонів доларів за рахунок розкрадання золотовалютних резервів НБУ через підконтрольні державні і свої власні банки.

7. Щоб "стабілізувати курс", те ж святе сімейство, втілене Арбузовим, руками маріонетки Соркіна встановило безпрецедентні "регуляції НБУ", які далеко не в кожній країні далеко не в кожну війну встановлюють. Тепер щасливий експортер має продати проффесіоналам 100% валютної виручки і НЕ МАЄ ПРАВА купити валюту на погашення свого валютного кредиту - НБУ ж рятує країну! Але в спеціальних банках - о чудо! - долари купити буде можна. Правда 15-20% треба додати зверху до "курсу НБУ", але так або ніяк. Долари в цих чудо-банках - з резервів НБУ, див. пункт 6.

8. Посаджено "під домашній арешт" ще кілька десятків людей, спалено ще кілька десятків машин. Обшуки, залякування і т.д. - абсолютно стандартний набір, нічого нового.

9. Беркут і решта ввшників, які 22 січня на ладан дихали і в підкріплення на Київ гналось все, що можна, включно з "податковами міліціонерами", прекрасно поновили сили. Навряд чи їх кількисть разом з "грифоном" встигли збільшити в 6 разів до 30 тис. (як там онкохворі діти поживають?), але явно процеси йдуть, всі газети забиті оголошеннями.

10. Запаси гранат, газу і патронів більш ніж відновлені (в розгар подій беркути самі наливали в пляшки бензин і кидались ними, як і бруківкою), і ці гранати набагато потужніші (і знову тут привіт онкохворим дітям, навіщо їм ті медикаменти, якщо дядям треба гранати по 60 доларів штука). Сподіваюсь добрі дяді-конструктори і МВСні закупівельники цього приладдя (як, наприклад, латунних зі сталевим осердям "боєприпасів нелетальної дії") придумали щось з вражаючими осколками до "світлошумових" гранат, бо трудолюбивим беркутам доводилось минулого разу самим скотчем примотувати цвяхи або камінці до цих чудових виробів, а це займає час і зменшує кількість скалічених громадян.

11. З усіх облікованих у міліції, і очевидно, умовно-достроково звільнених з зони, а також, за браком такого цінного персоналу, перевдягнених убопівців організовано "народні дружини" в східних областях. За браком і цих ряжених поспливали якісь "російські байкери" і "донські козаки". Козаки чомусь з Санкт-Петербургу.

12. Як і слід було чекати (якраз треба прогрітись до кінця олімпіади), виникла "федералізація". Як же з усіма своїми і привозними бандюками, що "міліціонерами", що такими, і не виникнути "федералізації".

13. Криміногенна ситуація в Києві і особливо в його центрі перевершила початок - середину 90-х. Що в принципі логічно, зважаючи на два місяці організованого завозу в Київ і кидання на гроші підтримуючих Януковича за 200 грн. істот і відсутність необхідності "міліціонерам" прикидатись, що вони захищають громадян і закон.

14. Ну і головне - святе сімейство нажило за ці три тижні ще 8 - 12 - 15 мільярдів гривень - держзакупівлі ж ідуть! Хоч, правда, з виконанням бюджету по надходженням на 60% з приписками не все встигається - так он курсом і резервами НБУ догнали і перегнали.

15. Ще Клюєв змінив Льовочкіна. На посту начальника органу, якого немає в Конституції. В цьому плані нічого не помінялось, Клюєв чим займався тим і займається.

В цілому нічого такого, що не було спрогнозовано на початку "переговорів".

Що далі:

1. Повний колапс економічної системи. Спочатку банківської, а потім ланцюговою реакцією і решти. Якщо десь депозити ще видають, то самий час з цим щось робити.

2. Спроба погано закамуфльнованої інтервенції і анексії з боку Путіна. "Федералізація" і "байкери" для чого ж? Олімпіада скоро закінчиться, якраз до того часу можна провести пару збіговищ "місцевих рад і партхозактиву" зі зверненнями втрутитись. Чим буде займатись СБУ, яку очолює чоловік, який у 1998 році "звільнився" з російської армії, питання риторичне - боротись з бандеровцями, ясне ж діло.

Не зважаючи на все, Оробець додає:

Словом, друзі, ніхто крім нас з цим всім не справиться:) Сміливіше, сміливіше, ми їх переможемо.

репресії революція реформи

Знак гривні
Знак гривні