Разом з Папуа Нова Гвінея. Місце України у світових рейтингах (ІНФОГРАФІКА)

Згідно міжнародним рейтингам Україна це щось середнє між країнами Латинської Америки та Центральної Африки. Єдиний рейтинг де ми нарівні з цивілізованими країнами – знання англійської мови. У нас 27 місце, а в Японії 26. По всіх інших показниках ми у хвості планети. І це одна з причин нинішньої революції. З англійською мовою ми знаємо, як живе світ і хочемо теж нормально організувати життя у себе.
У більшості рейтингів ми далеко позаду своїх європейських сусідів. Ба більше, у деяких з них Україну випереджають навіть Білорусь та Росія.

Так, у щорічному всесвітньому Індексі розвитку людського потенціалу, що складає ООН, Україна лише на 78 сходинці, в той час коли Росія на 55, а Білорусь на 50.

Нагадаємо, цей індекс створений щоб оцінити рівень бідності, грамотності, освіти, середньої тривалості життя та інших соціальних показників країни. Щодо задоволеності життям, то серед наших сусідів лише румуни виявились більш нещасними. Знову ж таки, в цьому показнику східні та північні сусіди випереджають Україну, не кажучи вже про західних, які попереду ледь не на 30 позицій.

Україна відстає також за показниками легкості ведення бізнесу та імплементації інновацій. Однак ситуація значно краща з рівнем конкурентоспроможності, слободи слова і знання англійської мови. За цими показниками Україна попереду Росії.
Тим не менш, нашими незмінними сусідами в міжнародних рейтингах залишаються такі країни як Монголія, Алжир, Перу, Гана й Папуа Нова Гвінея.

Щоб збільшити інфографіку, клікніть на неї

Матеріал підготовлено за сприяння Фонду Відродження

інфографіка рейтинг

Знак гривні
Знак гривні