Активісти визначили, хто керував харківськими тітушками

За допомогою фотоматеріалів та свідчень учасників подій вдалося визначити одного із керівників, що організовували провокації у Харкові 11 та 12 січня. Ним виявився, такий собі Артур Марабян, - засновник рукопашного клубу "Оплот". В кримінальних колах Марабян також відомий на псевдо "Святий", і схоже що він уже не вперше виконує замовлення Геннадія Кернеса, якому зобов'язаний своїм перебуванням на свободі.

Марабян - дрібний кримінальний авторитет, за його словами стопятсоткратний чемпіон з усіх можливих єдиноборств, більшість титулів якого - придбані за хабарі. Офіційно - він заслужений майстер спорту, президент кікбоксерської асоціації і засновник (чи керівник) бійцівського клубу “ОПЛОТ” в Харкові.

Крайній лівий - Марабян. Він тільки що привів чергову групу тітушок, які потім кидали шашки і петарди в натовп учасників протестів, а також вчиняли інші провокації. 12.01.14, Харків, площа поруч з пам'ятником Я. Мудрому.

Ось що пише активістка Ольга Галабала у себе на сторінці у Фейсбуці:
"Я випадково сфотографувала його під час євромайдану в Харкові 12 січня, коли він привів та керував групою тітушок (фото 1,2 - в куті зліва в темно-синьому капюшоні і яскраво синіх рукавицях). Вони стояли на самій площі і потім міліція взяла їх в кільце. Вже потім зрозуміла, що це він співставивши фото з його фотографіями, що є в мережі. Під час мітингу біля пам’ятника Ярославу Мудрому, активісти харківського євромайдану також повідомили, що “замовником” і “організатором” дій тітушок 11-12 січня, а також нападів на активістів харківського євромадану є Артур “Святий”, який тісно співпрацює з Геннадіям Кернесом. Деякі джерела називають його “шісткою” Кернеса.

Активісти на сторінці Євромайдану Харків у фейсбуці https://www.facebook.com/eurokharkiv повідомляли, що незадового до штурму Храму (11 січня) біля бійцівського клубу “ОПЛОТ” формувалася колона з 10-15 автомобілів, наповнена тітушками, яким видавалися упаковки з яйцями. За їх припущеннями це самі ті спортсмени, які штурмували храм.

З новин, що були давніше, видно, що Артур “Святий” брав участь і в інших вуличних акціях (фото 3).

Те, що відбувається в Харкові є справжньою підпільною владно-кримінальною війною проти активісті євромайданів! Бандити просто відверто нищать мирних громадян! Ця ситуація потребує уваги міжнародних та українських ЗМІ, депутатів, активістів з усіх євромаданів країни та негайної реакції.

11-12 січня 2013 року тітушки в Харкові:
- блокували пересування активістів Форуму Євромайданів
- штурмували Свято-Дмитріївський Храм та побили активістів Форуму (один з активістів із травмами середньої важкості лежить у лікарні)
- штурмували, напали на людей та травмували їх, розбили вітрини та отруїли газом учасників Форуму Євромайданів в Книгарні Є
- здійснювали газові та димові атаки під час проведення мирного зібрання біля пам’ятника Ярославу Мудрому
- дизінформація про замінування храму

Загалом, щодо активістів харківського євромайдану були здійснені такі бандитські дії:
- замах на життя та напад та 12 ножових поранень активісту харківського євромайдану Дмитру Пилипцю
- спалено п'ять автомобілів, що використовувалися для організації мирних акцій харківського євромайдану
- сталося пограбування, розбито вікна та обмальовано провокативними написами фасад будівлі штабу Євромайдану"

Кореспондент ТЕКСТІВ підтверджує, що Марабян безпосередньо керував нападом "тітушок" на Свято-Дмитрівський храм Української Автокефальної Православної Церкви, коли там проходило пленарне засідання форуму українських Євромайданів. Він стояв позаду в останній лаві тітушок, віддавав накази та спрямовував їх до атаки. Після того як прибула міліція, він швидко залишив місце нападу, але "тітушки" постійно продовжували посилатися на нього, як на "дядю Артура".

харків протести тітушки люстрація

Знак гривні
Знак гривні