Репресії тривають. Постраждалі, затримані, арештовані (ІНФОГРАФІКА)

Сьогоднішній Печерський райсуд Києва відмовився виконувати Закон про амністію учасникам масових акцій і залишив журналіста Валерія Гарагуца за гратами. Група ЄвромайданСОС наводить приклад з чим стикаються люди:

Іванов Володимир Миколайович, 5.11.1957 р/н. був побитий 30 листопада. Проти нього не було відкрито справи. Написав скаргу на побиття. Давав показання як потерпілий. 10 грудня вертався з прокуратури на вул. Горького зайшов разом з адвокатом Смолієм в УБОЗ (у Смолія там були справи а Іванов просто зайшов з ним). Поки там готувались якісь папери вони вийшли подихати свіжим повітрям і були побиті спецпідрозділом "Сокіл" під час затримання Смолія. Наразі потерпілий в лікарні, у відділі кардіології (було завдано багато ударів по грудній клітці).

Інфографіка: Ярина Михайлишин

Для збільшення малюнку клікніть на нього

*******

Важлива складова бюджету інтернет-видання TEXTY.org.ua- пожертви читачів

Якісна і нерозважальна журналістика, яка працює в інтересах публіки, потребує затрат і в принципі не може бути прибутковою. Але натомість вона є суспільним надбанням, як, наприклад, чиста вода. Тому фінансова підтримка кожного з вас дуже важлива для нас. Звертаємося з проханням здійснити пожертву на підтримку ТЕКСТІВ.

Якщо ви здійснили пожертву, повідомте будь ласка нам на адресу texty.org.ua (равлик) gmail.com Це потрібно для того, аби ми могли відзвітувати вам, куди витратили зібрані кошти

Як можна перерахувати кошти:

EugeneLakinsky(НА)gmail(КРАПКА)com - наш рахунок на ПейПел;

096 551 68 93 - гроші на рахунок можна слати і на телефон - це Київстар. У Київстару з'явилася можливість перевести гроші з телефону на кредитну картку. Телефон тільки для збору пожертв, зв'язатися з нами можна по емейлу texty.org.ua @ gmail.com

інфографіка Євромайдан репресії

Знак гривні
Знак гривні