У держбюджеті-2014 знайшли тіньову касу ПР - у платників податків украдуть 13.3 млрд на президентську кампанію Януковича

В опозиції продовжують аналізувати проект бюджету на 2014 рік. У ході цього відкриваються нові факти щодо планів влади.

Так, Кабмін вирішив не виплачувати борги перед українцями за рішенням судів - сума на це передбачена вдвічі менша за торішню.

Натомість, передбачено майже вдвічі збільшити підтримку вугледобувних підприємств. Цю графу бюджету в опозиції називають тіньовою касою Партії регіонів.

Про це на своїй сторінці в Фейсбук написав нардеп Андрій Пишний, пише Цензор.нет.

"Тіньова каса Партії регіонів - 13,3 млрд грн. Саме така сума передбачена проектом бюджету- 2014 на державну підтримку вугледобувних підприємств на часткове покриття витрат собівартості готової вугільної продукції. Це корупційні гроші. Галузь нереформована. Кошти шахтарям як не доходили, так і не дійдуть. Це ще одна чорна діра українського бюджету, яка наступного року стане ще однією тіньовою касою президентської кампанії Януковича. Торік ця сума становила 7,8 млрд грн., цього року вона зросла на 5,5 млрд", - написав опозиціонер.

"Підтвердилися висновки: уряд не збирається виконувати рішення судів, які гарантовані державою (а це стосується близько 10 млн чоловік). Фактична потреба для забезпечення виконання рішень суду для чорнобильців, дітей війни та військових пенсіонерів становить близько 12 млрд грн. (за даними Мінсоцполітики). На 2014 рік передбачено близько 77 млн, а це навіть в 160 разів (!) менше від потреби і навіть удвічі менше, ніж у 2013 році (157 млн.). Який висновок - ці люди НІКОЛИ за Януковича не отримають належних їм сум", - зазначив нардеп.

Знак гривні
Знак гривні