Система валиться. Тернопільські міліціонери пишуть рапорти на звільнення

На Тернопільщині міліціонери почали писати заяви на звільнення. Про це йдеться в офіційному повідомленні сектору громадських зв’язків обласного управління міліції.

У ньому сказано, що працівники міліції нині несуть службу в умовах, коли доводиться забезпечувати охорону громадського порядку під час проведення багатолюдних акцій.

«До обов’язків людей у формі входить підтримання правопорядку не лише в області, в якій вони служать, а й в інших населених пунктах держави, якщо виникає така потреба. У цьому міліціонери присягнули на вірність своєму народові. Деякі співробітники міліції виявилися нездатними професійно виконувати покладені на них обов’язки: написали рапорти на звільнення та відмовились захищати тернополян, у тому числі тих, які перебувають за межами області», – йдеться у повідомленні.

Щоправда після того, як українські ЗМІ почали цитувати це повідомлення – його терміново переписали й виставили на сайті нову версію, де про рапорти на звільнення не йдеться.

Раніше місцеві інтернет-ЗМІ посиланням на джерела в лавах міліції повідомляли, що місцеві правоохоронці, яких хотіли відправити до Києва, почали відмовлятися. Семеро з них написали заяви на звільнення.

Джерела в МВС повідомляють, що міліціонери звільняються з роботи не тільки в Тернополі, але ці факти поки що замовчуються.

міліція Євромайдан

Знак гривні
Знак гривні