На Рівненщині у знаменитому «Тунелі кохання» вирубують дерева (+фото)

У "Тунелі кохання" біля селища Клевань, що на Рівненщині, вирубують дерева. Ця місцина стала відомою на весь світ. Фото тунелю постійно потрапляють до підбірок на кштал "найромантичніші місця планети".

Очевидиця подій пані Інна розповіла виданню, що майже сімсот метрів дерев знищили у шаховому порядку через те, що дерева нібито заважають проїзду потягу через те, що ростуть занадто близько до колії. Залізничники називають це "профілактикою", пише сайт "Все".

Заступник голови Рівненської ОДА Олексій Губанов розповів, що спілкувався із залізничниками.

"У них зараз йдуть профілактичні роботи на гілці. Як мене запевнили, це не стосується безпосередньо "Тунелю кохання", - зазначив він.

На заувагу журналістів, що багато дерев вже вирубили, чиновник відповів: "Так, на тому все, певно, і закінчиться".

За словами Олексія Губанова, раніше у "Тунелі кохання" проводили толоки та встановили вказівники, які вказували мандрівникам місце його розташування. Водночас журналіст зазначає, що вказівників уже немає.

"Очевидно, що впорядковувати потрібно будь-яку місцевість, але вся краса "Тунелю кохання" полягає у густоті дерев. Якщо їх вирубати у "шаховому порядку", ліс стане рідким. Через дерева буде пробиватися сонце. Відтак, зникне весь ефект подарованої природою краси тунелю", - зазначає видання.

А таким "Тунель кохання" запам'ятають туристи та молодята, які приїздять сюди фотографуватися з Рівненської та інших областей.

Джерело: День.

рівненщина туризм

Знак гривні
Знак гривні