Вечір з нагоди 500-ліття колись відомого, а нині забутого письменника Станіслава ОРІХОВСЬКОГО-РОКСОЛАНА.

Він навчався у провідних університетах, був близьким другом Лютера, Дюрера, Кранаха і незвичайним католицьким священиком. Його знали монархи і мудреці, а твори читали по всій Європі. Його ідеї захоплювали, а вчинки – вражали.

6 листопада о 19.00 Музей книги і друкарства та рух «Простір свободи» запрошують на вечір з нагоди 500-ліття визначного українського письменника, полеміста Станіслава ОРІХОВСЬКОГО-РОКСОЛАНА.

У програмі вечора – розповіді дослідників про цю унікальну людину, тексти Оріховського, музика доби Відродження, інтерактивне спілкування і призи для найкмітливіших глядачів.

З постаттю Станіслава ОРІХОВСЬКОГО-РОКСОЛАНА Вас ознайомлять письменник, публіцист Валерій ШЕВЧУК, філософ, історик, перекладач Володимир ЛИТВИНОВ, музикант, мистецтвознавець Тарас КОМПАНІЧЕНКО, художник, музикант Ярема ШЕВЧУК та інші.

«Не всяка людина здатна бути при владі, а лише така, що за природою своєю прагне до правди і справедливості. Але й цього недостатньо. Треба, щоб прагнула вона до науки, яка саму людину зробить і правдивою, і справедливою».
С. Оріховський

Вечір відбудеться в Музеї книги і друкарства України за адресою: вул. Лаврська, 9, корп. 9 (територія Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника).

Вхід вільний.
Контакти: poshta@dobrovol.org
Тел. 093-7674381, 097-9873187

відпочинок

Знак гривні
Знак гривні