Наскільки масове залучення дітей до «боротьби з фашизмом»? Скидайте свою інформацію.

З різних джерел поступає тривожна інформація, що у Києві залучають дітей молодших класів до пропагандистської акції Партії Регіонів, а саме святкування «визволення від фашизму». Ця подія париться як Партією регіонів, так і державними органами влади. «Антифашистські мітинги» це частина передвиборчої стратегії чинного президента на наступних президентських виборах, і використання дітей у цих цілях заборонено законом, не залежно від розпоряджень міських відділів освіти.

Звертаємося до читачів з проханням розповісти, що планує адміністрація шкіл у зв’язку з «визволенням від фашизму». Ми знаємо, що в одній із шкіл Дніпровського району в Києві оголосили, що у перший четвер після канікул, а це 7-го листопада буде почесна варта, усім прийти в чорно-білій одежі і з георгієвською стрічкою. Ходять чутки, що почесна варта із школярів стоятиме біля Святошинської райдержадміністрації.

Один з наших читачів також повідомив: «На школи Дніпровського району Києва (інших районів, підозрюю, теж) прийшла рознарядка - збирати добровільно-примусові пожертви з учителів "на допомогу ветеранам". Присилають відомість, яка складена правда хитро, типу добровільні внески, хто скільки дасть. Але телефоном повідомляють - з директора 150 грн, з учителів по 20 грн. і т.п. Всі обурені, але вчителі сваритися з владою і підставляти своїх директорів не хочуть»

Проте щоб підготувати грунтовний матеріал нам потрібно більше інформації. Будемо вдячні, якщо ви напишете, чи у школі до якої ходять ваші діти дирекція планує ці начебто шкільні, а на справді партійно-владні заходи. Пишіть в коментарях, на редакційну пошту або у Твітері під хїеш тегом #marazm_shkoly

Якщо маєте інсайдерську інформацію про плани чиновників від освіти – пишіть, або в коментарях, або на пошту texty.org.ua (собачка) gmail.com Анонімінсть гарантуємо.

Така перспектива може чекати і нас

диктатура освіта загроза абзац

Знак гривні
Знак гривні