Толока. Приберемо могили героїв

Благодійна ініціатива «Героїка» запрошує усіх небайдужих долучитися 20 квітня до прибирання місць поховань борців за незалежність на Лук’янівському кладовищі в Києві.

«На жаль сьогодні відомо не так багато місць, де спочивають десятки чи сотні борців за незалежність України. Хоча більшість могил наших героїв вже знищена, однак приблизні місця їхнього спочинку все ж таки встановлені. Лук’янівське кладовище – святиня українського визвольного руху. З архівних джерел благодійний фонд «Героїка» встановив, що на цьому цвинтарі поховано щонайменше 87 учасників Перших Визвольних змагань. До наших днів збереглось лише кілька могил: Шульгина і Наумовича, Глушка-Мови та Забіяки, - говориться в зверненні учасників ініціативи. - Невдовзі Україна відзначатиме свято Воскресіння Христового, а згодом всі ми відвідаємо могили наших близьких. Зайвим буде казати, що на знищені могили вже ніхто не прийде. Проте, ми вважаємо за необхідне прибрати Лук’янівське кладовище – на знак пошани до учасників боїв за Київ, які полягли у січні 1918 року».

Учасники толоки збираються 20 квітня об 11:00 біля вхідної брами Лук’янівського державного історико-меморіального заповідника. З собою необхідно мати тільки змінний робочий одяг.

Зголошення приймаються за адресою heroic.spirit@gmail.com та за телефоном: 093 725 67 45, Павло Подобєд.

толока анонс

Знак гривні
Знак гривні