Луценко у Фейсбуці оприлюднив тези порятунку країни

"В тюрьмі я постійно повертався до питання невдачі Помаранчевої команди і мене зокрема в МВС. Опускаючи деталі, мій висновок зводиться до того, що у нас був вождь, але ніхто не знав ні його команди, ні планів. Результат на поразку був запрограмований. На старому дефективному, каральному,часто кривавому фундаменті СССР не можна збудувати європейську демократичну державу.

Висновок - процес змін треба поставити з голови на ноги- спочатку концепція нової країни, потім єдиний канд в президенти, його команда і лиш за тим - народна хвиля під вибори

Які основні напрямки 3 укр республіки?

1. Євроінтеграція за будь-яку ціну. Інакше чорна діра Кремля втягне нас знову в морок минулого, яке там ніколи не минає.

2. Демонополізація і деолігархізація економічної і політичної системи. Без цього не буде ні ефект економіки ні соцстандартів. Пропозиція дуже проста - всі податки платяться в Україні, якщо ні - постає питання про законність приватизації 90-х. Плюс примусова демонополізація за прикладом США.

3. Повноцінне самоврядування. проблеми мають вирішуватися там, де живуть люди.

4. Формування модерної укр ідентичності.

5. Ліквідація каральної системи гпу-мвс-суди. Прийняття нових законів під нові силові та суд структури. Набір персоналу з нуля. Професіоналізм можна здобути, моральність - ні.

Це - лише мої тези. Більше знають безліч розумних небайдужих профі.
Хочу допомогти сісти їм за круглий стіл.

З новою візією 3 укр республ зявиться сенс йти на вибори , щоб змінити не прізвище президента, а країну, де ми живемо." Допис зроблено тут

Від редакції. Стисло, але більше і не потрібно. Простий пост у ФБ цілком заслуговує на звання "програмних тез".

Загалом аналогічні думки давно обговорюються в інтернеті. Вселяє оптимізм, що правильне бачення нарешті дійшло до політиків. Хоча для цього знадобилося два роки тюрми.

Фото Романа Шрайка

концепція луценко майбутнє політика

Знак гривні
Знак гривні