Життя з гумором. Виставка карикатур клубу Архігум (ФОТО)

1-го квітня у столичному Будинку архітектора відкрили ювілейну виставку карикатуристів клубу "Архігум". Він з'явився у Києві рівно 30 років тому. Його основу склали архітектори. Виставка триватиме до 20 квітня.

У холі розвісили 70 робіт художників. Серед них карикатури Юрія Кособукіна, Анатолія Казанського, Олега Смаля, Володимира Казаневського. Більшість з них друкувалися в радянських, українських та західних виданнях. У світових конкурсах учасники клубу здобули понад тисячу нагород.

"Карикатурист завжди знаходиться на барикадах. Він мусить мати критичне ставлення до себе, друзів, суспільства, до людини, - цитує голову "Архігуму" Віктора Кудіна Gazeta.ua. - До 1990-го року було дуже цікаво працювати - стільки тем, боротьба із системою. Потім барикади зникли, не стало з ким боротися. Тому кілька років ми не знали, що робити. Так не кожен знайшов свою тему досі".

Після розвалу СРСР близько половини учасників клубу емігрували. Проте на цьому їхня діяльність не припинилася. Щороку традиційно організовували виставки у тому ж Будинку архітектора, а також за кордоном - понад 20 виставок пройшло у Німеччині.

мистецтво виставка анонс гумор

Знак гривні
Знак гривні