Врятувати Павла Вольвача

Один з найяскравіших українських поетів сучасності Павло Вольвач бореться з важкою хворобою. Павлу нещодавно видалили пухлину на шиї і виявили рідкісну саркому. Попри страшну назву хвороби, у нього є шанс, є надія і є бажання її перемогти. Перемогти і далі дарувати нам, усій Україні своє неймовірної сили і краси слово. Але він потребує нашої допомоги. Моральної та матеріальної. Зараз на Павла Вольвача чекає велика кількість досліджень, аналізів і консультацій.

Саме тому було вирішено оприлюднити номер приватбанківської картки Павла і звернутися до всіх небайдужих людей в Україні і поза її межами з проханням підтримати його боротьбу.

Карта № 4149437825320714

Отримувач – Вольвач Павло Іванович.

Банк – Приватбанк.

У разі, якщо у вас немає можливості перерахувати гроші на банківську картку, або ж ви не знаєте як це зробити, у Будинку письменників (вулиця Банкова, 2) в кабінеті 15а, щодня з 11 по 18 годину, можна передати кошти готівкою. Внесена вами сума відразу буде перерахована на картку Павла Вольвача. Відповідальний по збору коштів — керівник оргвідділу НСПУ Георгій Арабулі.

Джерело: Укр.Літ

література допомога письменники

Знак гривні
Знак гривні