Соратники Януковича «мочать» опозиційну журналістку?

Проти Тетяни Чорновол, відомого журналіста-«розслідувача», у ЗМІ розпочали брудну інформаційну кампанію. Під приціл медіа-кіллерів журналістка потрапила після того, як оголосила про намір балотуватися до Верховної Ради по одномандатному округу №120 (Львівська область).

Протягом останніх кількох тижнів на рекламних майданчиках провідних інформаційних мережевих ресурсів (таких як «Українська правда») транслюються банери, посилання з яких ведуть на матеріали, що дискредитують Тетяну. Тексти витримані у лайливому «базарному» стилі, будуються суто на оціночних судженнях, жодного фактажу не містять. Попри те, враховуючи вартість розміщення банерів на згаданих майданчиках, ця інформаційна кампанія коштує замовникам десятки тисяч доларів.

Тетяна Чорновол у своєму блозі пише:

«Хоча я абсолютно впевнена, що брудна компанія робиться не на місцевому рівні, а на центральноукраїнському. Бо спочатку з'явилася брудна стаття про мене на сайті "Дейлі.юей" (зливний бачок АП) потім на сайті "Національне бюро розслідувань України". Кинуто купу коштів. Їх банер з гидотною брехнею на мою адресу вилізає на всіх сайтах, де згадується моє ім'я, навіть на сайті «Українська Правда».

Цитую цю брудну статтю: «Чорновіл здобула сумнівну славу «зливного бачка» від журналістики, коли писала про відомих олігархів на замовлення конкуруючих олігархів всякі вигадані нісенітниці. Вона істерично скандалила, зривала лаври та ставала улюбленицею тих специфічних читачів-маргіналів, які, наче свині, найбільше полюбляють грязюку брудних наклепів. Потім наша героїня потихеньку програвала суди і вибачалася. У кількох випадках, «порозумівшись» із обгаженими нею VIP-персонами (багаті чоловіки подейкують, що «порозумітися» з нею найлегше в ліжку), вона починала ляпати грязюку на своїх вчорашніх спонсорів».

Як бачимо «чорнуха» має явні ознаки гендерної дискримінації. Опоненти не відшукали в моїй кар'єрі жодної темної плями й відповідно не змогли закрутити сюжет хоча б навколо однієї правдивої зернинки, тому послуговувалися банальними штампами з арсеналу приниження людини, виключно на підставі її належності до жіночої статі».

На переконання Тетяни Чорновол, за цією хвилею «чорного» PR стоїть команда Андрія Портнова, радника президента Януковича та керівника Головного управління з питань судової реформи та судоустрою.

Від редакції: ми знаємо Тетяну, як принципову і чесну журналістку. Вона - одна з найкращих у своєму жанрі. З поміж усього іншого Чорновіл єдина хто написала цикл статей про молодість Рината Ахметова, які грунтувалися на розповідях людей, котрі його знали в бурхливі 90-ті. За свою журналістську кар'єру Тетяна пережила не один небезпечний момент, впевнені, що витримає цю брудна кампанію.

портнов політика вибори вибори-12 влада Чорновол

Знак гривні
Знак гривні