Громадськість проти секти. Розпочато акцію Відправ Догнала на батьківщину

Релігійно-інформаційна служба України ініціювала акцію під назвою «Відправ Догнала на батьківщину», яка скерована на припинення діяльності небезпечного релігійного угрупування, яке агресивно налаштоване до мешканців України.

Охочим долучитися до акції пропонується надсилати свої поради, роздуми, ідеї на тему: що слід зробити, аби законним методом спровадити Антоніна Догнала до Чехії, звідки він приїхав. "Ваші рекомендації ми спробуємо донести до тих, хто їх зможе реалізувати", - обіцяє РІСУ.

Колишній католицький священик Антонін Догнал, як відомо, в Україні перебуває нелегально, його релігійне угрупування не має державної реєстрації. Проте, незважаючи на такі «дрібниці», він безперешкодно баламутить людей, хуліганить, займається публічною діяльністю, пікетує органи влади, судиться з журналістами. Догнал і його адепти свої погляди поширюють чи не у всіх українських релігійних спільнотах. Вони діють серед греко-католиків, римо-католиків, православних, протестантів.

"Вони без запрошень вриваються у родини, сіючи там сльози і розпач. Будь-яка інша європейська держава вже давно депортувала б Догнала. Однак українська влада мовчить, не вживає щодо релігійних екстремістів жодних адекватних заходів і робить вигляд ніби нічого страшного не трапилося", - стверджують ініціатори акції.

РІСУ обіцяє оприлюднити і відзначати найоригінальніші пропозиції акції «Відправ Догнала на батьківщину». Свої ідеї можна надсилати на електронну скриньку: info@risu.org.ua

Не виключено, що до ініціації цієї акції РІСУ підштовхнув той факт, що Антоніл Догнал нещодавно подав до суду на журналіста Юрія Оленця. Догналіти проти нього висунули купу звинувачень.

Ще раніше догналіти побили журналістку львівської газети "Експрес" Світлану Мартинець.

Детальніше про незаконну діяльність догналітів можна почитати тут.

релігія протест секта догнал

Знак гривні
Знак гривні