В Росії пройшов Марш Мільйонів (ВІДЕО, ФОТО)

В День незалежності Росії у Москві стартувала масштабна акція опозиції "Марш мільйонів". У російській столиці вжили посилені заходи безпеки, в центр звезено військову техніку. Багатьох лідерів опозиції, які планували очолити ходу, прокуратура викликала на допит.

Учасники опозиційного "Маршу мільйонів" почали рух від Пушкінської площі по Бульварному кільцю. За оцінками організаторів, на момент початку ходи в ньому брали участь від десяти до двадцяти тисяч осіб.

В ГУ МВС Росії у Москві заявили, що в заході беруть участь до десяти тисяч людей. Заявлене число учасників опозиційної акції - 50 000 людей.

Марш завершиться тригодинним мітингом на проспекті Сахарова.

З ранку до Москви були стягнуті внутрішні війська. Колони військового транспорту були помічені на Тверській вулиці. Багато військових машин стоїть на Пушкінській площі, звідки почалася опозиційний хода.

Ряд організаторів "Маршу мільйонів" і цивільних активістів, які планували взяти в ньому участь, викликані на допит до слідчих - після проведених у них вдома в понеділок, 11 червня, обшуків. Зокрема, в Слідчому комітеті Росії допитують опозиціонерів Олексія Навального, Іллю Яшина та телеведучу Ксенію Собчак.

Допити і обшуки проводяться в рамках розслідування справи про заворушення на попередньому "Марші мільйонів" 6 травня. У цій справі вже затримано 13 осіб.


путін протест росія

Знак гривні
Знак гривні