Телеведучу, яка скандалила з ДАІ, побили в під’їзді. Адвокат каже, що причина – її стосунки з майором Мельниченком або ДАІ

Телеведуча Наталія Розинська до одних журналістів виходить, навіть не шкандибаючи, у коридор лікарні, а перед іншими лежить нещасною на койці.

Так, якщо на камеру Розинська і ходила, і сиділа, то в коментарях "Gazeta.ua" заявила, що самостійно пересуватися не може.

Побиття телеведучої Наталії Розинської є замовним і могло мати на меті навіть її вбивство. Таку думку висловив її адвокат Микола Неділько.

"Її били жорстоко, поки вона не втратила свідомість. Можливо, я буду наполягати на тому, щоб розглядали версію про те, що це була спроба виконати замовне вбивство, - зазначив Неділько у коментарі ТСН.ua. - Якби вона не закричала, її фактично вирубили з першого удару, але вона не одразу втратила свідомість, вона почала кричати. Вони можливо перелякались, що вийдуть сусіди побачать і зможуть їх потім впізнати.

Він розповів, що навколо була купа відеокамер - на цьому будинку і на сусідніх. Але у міліції станом на сьогодні цих відеоматеріалів немає. Недільку пояснили у міліції, що камери були вимкнені, тож упізнати нападників не вдасться.

"Я напряму пов'язую напад, по-перше, із справою майора Мельниченка, тому що Розинська на сьогодні є дружиною майора Мельниченка. Також я пов'язую цю справу із інцидентом, що відбувся у неї зі співробітниками спецпідрозділу ДАІ "Кобра", - сказав Неділько. - Основна версія – що побиття носить замовний характер. Мотивація тих осіб, які її били, досі не встановлена".

За словами адвоката, нападники не сказали ведучій жодного слова, не висловили жодних погроз. Чому вони б'ють і що їх на це спонукало, також не сказали. Розинську не пограбували, не намагались вчинити сексуальне насилля. "Суто побили і пішли", - підсумував Неділько, зазначивши, що цих чоловіків вона раніше ніколи не бачила і не спілкувалась з ними. Він впевнений - жодної особистої мотивації у нападників не було. До того ж вони були абсолютно тверезі.

Неділько наголосив, що після інциденту з ДАІ Розинська почала активно захищатись. За словами адвоката, вчора зранку Розинська подала позов на начальника управління зв'язків з громадськістю МВС Володимира Поліщука про захист честі, гідності і ділової репутації. У позові ведуча просить суд спростувати поширену Поліщуком через ЗМІ інформацію про те, що вона була у стані алкогольного сп'яніння під час інциденту з працівниками ДАІ, що на неї було складено чотири адмінпротоколи, (за словами Неділька, протокол був складений один), що вона зникла з місця ДТП.

Окрім того, вчора ж Неділько зробив два адвокатські запити до МВС, до Департаменту ДАІ з приводу того, щоб захист міг отримати і вивчити всі відеоматеріали по тому інциденту. "Станом на сьогодні вона вже не може нічого робити. Вона не може ні по судам ходити, нічого. Її фактично зараз вже залякали. Вона боїться навіть версії озвучувати пресі", - додав Неділько.

Сама Розинська розповіла, що перелому ноги у неї немає. Але їй дуже важко рухатись, бо у неї струс мозку і забій нирки. "Болить голова, дуже нирка болить. У мене забій нирки. Не можу пересуватись. У мене струс мозку", - сказала Розинська. Також вона розповіла, що до неї вже дзвонили кілька народних депутатів, діячів культури і політики зі співчуттями і пропозиціями допомоги. Проте їх прізвища Розинська з етичних міркувань не назвала.

Як Розинська скандалила з ДАІ - ВІДЕО.

У Розинської струс мозку і забій нирки.

злочин медіа скандал розинська

Знак гривні
Знак гривні