У Юри-Єнакієвського (депутат Іванющенко) годинник за $500 тис.

Народний депутат від Партії регіонів Юрій Іванющенко "переплюнув" своїм годинником усіх своїх колег. Журналісти побачили в нього годинник за від півмільйона доларів. Всього у світі таких годинників близько сотні.

Про це у своєму Facebook написав журналіст Влад Содель, який сфотографував Іванющенка в Раді.

Депутат, який не дуже часто відвідує Раду, вчора, 24 квітня, приїхав на голосування за омбудсмена.

"Юрій Іванющенко блиснув не тільки своєю персоною а й чудовим турбійоном Ulysse Nardin Alexander the Great Westminster Carillon Tourbillon 780-90, справжнім твором годинного мистецтва", - написав журналіст.

"Годинник може коштувати від півмільйона баксів і вище, все залежить, від того, як вирішать в Улісс Нардін", - зазначив журналіст.

На сайті www.essential-watches.com годинник Ulysse Nardin Alexander the Great Westminster Carillon Tourbillon 780-90 коштує 685 тис. дол.

Виготовлено всього сто таких годинників для обмеженої кількості власників по всьому світу.

Зазначимо, турбійон – це механізм для збільшення точності роботи годинникового механізму. Він покликаний компенсувати вплив гравітації Землі на точність ходу годинника. Анкерний механізм (власне турбійон), поміщений на спеціальне шасі, кожні кілька хвилин обертається навколо своєї осі, при цьому центр гравітації механізму постійно змінюється, що дозволяє щогодини працювати максимально точно, не допускаючи відхилень більше ніж на 0,3 секунди на добу

іванющенко депутати годинник

Знак гривні
Знак гривні