3 600 000 грн поміщаються у три коробки від офісного паперу. (ФОТО) БЮТ передав гроші Рибакова хворим дітям.

Легенди про коробки, сумки і мішки з грішми, які носить туди-сюди українськимй політикум ходили давно. Тепер ми їх побачили і точно знаємо скільки місця займає «лімон».

Мусимо константувати - вчинок Заблазюка перший дія БЮТу, яка принесла користь суспільству. Не тільки хворим дітям, а й усім іншим, які:

а) отримали доказ політичної корупції у парламенті;
б)побачили приклад того, що зло не всесильне і що вся «вертикаль влади» з тріском програє одній сміливій людині.

БЮТівці Роман Забзалюк та Андрій Кожем'якін передали центру дитячої онкогематології при лікарні "Охматдит" скандальні 450 тисяч доларів. Відповідна сума готівкою в гривнях була передана представникам піклувальної ради центру.

Зі слів Кожем'якіна, відповідні кошти були зібрані Забзалюком у рамках благодійної акції.

Представник піклувальної ради центру зазначила, що на ці кошти будуть закуплені 38 позицій медикаментів, необхідних для лікування дітей.

Як відомо, 8 лютого Забзалюк заявив, що за перехід у парламентську групу "Реформи заради майбутнього" він отримав 450 тисяч доларів від голови групи Ігоря Рибакова.

Депутатська група, у свою чергу, заявила, що надала йому $ 100 тис. на лікування.

Забзалюк відмовився повернути гроші й сказав, що розпоряджатися ними буде фракція БЮТ.

Водночас лідер групи "Реформи заради майбутнього" Ігор Рибаков закликав Забзалюка перерахувати всю отриману ним суму на рахунки дитячих будинків, інтернатів і лікарень.

Регіонали заявляють, що проти нього потрібно порушити кримінальну справу.

Литвин вважає, що генпрокуратура має внести подання на скасування депутатської недоторканості, як Рибакова так і Забзалюка. ГПУ має дати відповідь до 20 лютого.

Генпрокурор Віктор Пшонка назвав питання "тушок" чи то пак "рабів" моральним і таким, що не стосується сфери інтересів Генпрокуратури.

У записах розмов із Рибаковим, останній називав членів своєї депутатської групи «рабами». Із записів видно, що вони отримують по $ 20 тис щомісяця, якщо правильно голосують.

скандал корупція забзалюк рибаков Рада

Знак гривні
Знак гривні