Янукович погрожує відправити в політ голови Азарова чи Клюєва

Президент Віктор Янукович застерігає підлеглих від невиконання Україною міжнародних зобов’язань. Про це він заявив на засіданні ради регіонів.

Зокрема, президент зупинився на зобов’язаннях, які Україна має виконувати за Кіотським протоколом.

Янукович звернувся до прем'єра Миколи Азарова та віце-прем'єра Андрія Клюєва перевірити стан справу у цьому питанні на місцях.

"Дуже незадовільно реалізовується це питання, і ви знаєте це краще за мене. Тому, Андрію Петровичу, Миколо Яновичу, я застерігаю вас. Якщо буде у нас зірвана кіотська програма, в когось полетить голова", - застеріг він.

Як відомо, у середині березня в Києві побувала експертна група секретаріату Рамкової конвенції ООН зі зміни клімату. Експерти перевіряли кадастр Україні за 2010 рік, в якому містяться дані про викиди і поглинання парникових газів, заходи з моніторингу та скорочення викидів.

Після цього візиту в пресі з'явилася інформація, що експерти не задоволені тим, як на Україні проходить моніторинг та верифікація викидів. Експерти не виключали, що, якщо порушення України будуть визнані серйозними, реєстр може бути тимчасово закритий, а торгівля квотами - припинена, як це сталося з болгарським реєстром в 2010 році.

азаров янукович політика

Знак гривні
Знак гривні