12 липня у Луганську відбудеться акція протесту проти свавілля мажорів

У вівторок 12 липня о 13.00 жителі Луганська пікетуватимуть Луганську міську раду з вимогою покарання та позбавлення депутатського мандата Ландика-молодшого.

В ніч з 3 на 4 липня 2011 року депутат Луганської міської ради Роман Ландік жорстоко побив 20-річну дівчину Машу Коршунову. Ця ніч змінила нас всіх. Ми більше не можемо терпіти безкарність злочинців з мандатами.

Безкарність «мажорів» - синів і дочок високопоставлених батьків, що сховалися від відповідальності за депутатською недоторканністю - це не проблема одного Луганська. Це проблема всієї України. Не минає дня, щоб ЗМІ не повідомляли про злочини за участі «діток в законі». І кожного разу вони уникають відповідальності.

«Мажорство» - як соціальний феномен можливе тільки в умовах загального страху перед можновладцями, змови мовчання, позиції «моя хата скраю».Ми не повинні мовчати та терпіти. Український народ - не «терпіли». Ми громадяни і це наша країна. Змовчати сьогодні, значить втратити право для майбутніх поколінь жити у вільній і безпечній країні.

У всі часи еліта прагнула зловживати своєю владою і тішити свої амбіції за рахунок підданих, але завжди це сприймалось як аномалія. У сучасній Україні ця аномалія стає нормою і від цього жити в нашій країні стає страшно. Ми живемо не у феодальному суспільстві, а в демократичному, де всі громадяни рівні перед законом. Виключне право на скоєння злочинів, яке самовільно присвоїла собі українська еліта, в європейській країні неприпустиме. Хаос і розтління, які несуть у суспільство бацили цієї антилюдської моралі, отруюють наш соціум. Цьому беззаконню слід покласти край.

Ми, луганська ініціативна група, хочемо почати з програми-мінімум:

1. Депутат Луганської міської ради Роман Ландік порушив закон, отже, він має постати перед судом і відповісти за вчинені ним дії в рамках чинного законодавства
2. Луганська міська рада має засудити дії депутата Романа Ландіка
3. Луганська міська організація Партії Регіонів, членом якої є Роман Ландік, повинна також в офіційній заяві засудити вчинок свого члена
4. Роман Ландік повинен скласти свій мандат депутата Луганської міської ради

Ми запрошуємо до участі всіх людей, кому небайдужа доля країни, хто не хоче стати наступною жертвою «мажора».

Приходьте і приводьте своїх друзів!

Вимагайте покарання для Романа Ландіка, на яке він заслуговує!
Країні не потрібні такі депутати! Вони повинні сидіти в тюрмі!

/maidan.org.ua

бидлоеліта протест акція

Знак гривні
Знак гривні