Графік дня: підтримка Партії Регіонів за рік упала майже в два з половиною рази

Динаміку падіння можна побачити на графіку, який зроблений на основі даних опитувань Центру ім. Разумкова: у квітні 2010 року ПР підтримувало 39.1% виборців, тепер - лише 15.7%.

З графіка можна зробити припущення, що значна частина тих, хто перестав підтримувати ПР, тепер на питання "за кого ви проглосували б на парламентських виборах"? відповідають "важко відповісти".

Як завжди, графік інтерактивний - мишкою можна знайти значення в різних точках. Дані для графіка знаходяться у формі таблиці Google.
На графіку наведено лише ті відповіді, які обрали понад 2% опитаних.

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 1 по 5 квітня 2011 року. Було опитано 2009 респондента віком від 18 років у всіх областях України, Києві та АР Крим за вибіркою, що репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними показниками.

Вибірка опитування будувалася як стратифікована, багатоступенева, випадкова із квотним відбором респондентів на останньому етапі. Опитування здійснювалося у 132 населених пунктах (із них 79 міських та 53 сільських поселень). Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Сайт TEXTY.org.ua існує завдяки пожертвам наших читачів.

Фінансова підтримка кожного з вас дуже важлива для нас. Звертаємося з проханням здійснити пожертву на підтримку ТЕКСТІВ.

Наш рахунок на ПейПел: ykarchev@gmail.com

Наш гаманець у гривнях на ВебМані
U336801545841

Гроші на рахунок можна слати і на телефон
096 551 68 93 - це Київстар

, телефон тільки для збору пожертв, зв'язатися з нами можна по емейлу texty.org.ua равлик gmail.com

Якщо ви зробили пожертву, то просимо повідомити нас по емейлу texty.org.ua равлик gmail.com і вказати, на яку платіжну систему ви переслали кошти

опитування вибори infoviz

Знак гривні
Знак гривні