Олексій Миханчук - інженер-конюх (серія 3)

ТЕКСТИ нагадують третій фільм спільного проекту із Станіславом Ясинським - чергове слайд-шоу в серії портретів звичайних людей, а наш сьогоднішній герой змінив офіс на конюшню.

Олексію Миханчуку 27 - за освітою інженер радіотехнічних систем, він чотири роки працював в одній із компаній мобільного зв'язку, встановлюючи ретранслятори, а зараз мешкає переважно на іподромі.

Знайти роботу за спеціальністю у кризовий час Олексій не зміг. А, може, й не захотів. Замість відчаю і депресії він вирішив витратити вільний час на професійне освоєння свого хоббі - їзди верхи.

Вже три місяці Олексій працює на конюшні в кінному театрі "Козаки" - доглядає за конями, доїть козу, і тренується, тренується, тренується... Заробляє мало, натомість має можливість безкоштовно займатися разом із акторами театру.

Приємно, коли людина отримує задоволення від улюбленої справи - саме так стають Майстрами.

Попередні два фільми із серії можна подивитися за теґом "портрети від Ясинського".

Зйомкам наступних слайд-шоу заважає тільки відсутність коштів. Собівартість одного фільму лише 1600 грн. Чекаємо на мецената і любителя мистецтва, який профінасує наступні чудові роботи. З нами можна зв'язатися за адресою texty.org.ua собачка gmail.com
_______________________

Сайт TEXTY.org.ua існує завдяки пожертвам наших читачів.

Фінансова підтримка кожного з вас дуже важлива для нас. Звертаємося з проханням здійснити пожертву на підтримку ТЕКСТІВ.

Наш рахунок на ПейПел: ykarchev@gmail.com

Наш гаманець у гривнях на ВебМані
U336801545841

відео

Знак гривні
Знак гривні