Янукович підписав указ про відставку Бродського?

Поінформовані джерела в Адміністрації президента кажуть, що президент Віктор Янукович вже підписав указ про звільнення з посади голови Держкомпідприємництва Михайла Бродського.

Політолог Володимир Фесенко не виключає, що саме Михайло Бродський може поплатитися своїм кріслом.

"Кадрові жертви, які треба поставити на вівтар заради залагодження конфлікту навколо Податкового кодексу цілком можливі. І найбільш прогнозовані фігури - це Тігіпко та Бродський", - сказав він у коментарі кореспонденту Gazeta.ua.

"Думаю, окрім протестів податківців тут ще спрацювали певні інтриги в оточенні президента. Бродський, який славиться своїм конфліктним характером, нажив собі багато ворогів. І це теж могло спрацювати проти нього. А привід - це вимоги підприємців і тому президент для зняття напруги йде на такі кадрові жертви".

Однак, за словами експерта, це не вирішує проблему в цілому.

"Але і поправки до кодексу, і такі кадрові зміни можуть задовольнити частину підприємців. Я також не виключаю, що може бути і відставка Тігіпка. Але тут питання не лише вимог підприємців, а й боротьби в оточенні президента. Бо за кожною такою фігурою стоїть певна група впливу".

Водночас експерт додав, що відставка прем'єра Миколи Азарова малоймовірна.

"Якраз і відставка Бродського, і Тігіпка може бути. А от з Азаровим складніше. Це була би капітуляція президента", - підкреслив політолог.

Раніше, сам президент заявляв, що урядовці можуть поплатитися за Податковий кодекс.

Газета

бродський КАТ

Знак гривні
Знак гривні