Вистава про соціальну мережу спричинила ажіотаж у Львові

Вистава називається «Жертва Контакту» і виконана Театром танцю «Madrin». Про це повідомляє кореспондент ЗІКу. Вистава відбулась 11 листопада у драматичному театрі ім. М. Заньковецької. Режисура постановки належить Марині Васильєвій та Люді Савіній. Усього в мюзиклі взяли участь 30 чоловік. Дизайнер костюмів Володимир Яринич підготував для вистави близько 60 сценічних ансамблів одягу.

Вистава вдалася ефектна, видовищна та весела, про що свідчили дружній регіт та хвилі гучних аплодисментів, що лунали впродовж усього часу із переповнених партеру та лож.

Інтерактивність постановки (взаємодія між глядачами та акторами) була підсилена ноткою вуаєризму: глядачі спостерігали на великому екрані, що став основним віртуальним місцем зустрічі головних героїв, за інтимною перепискою в онлайні двох закоханих. Водночас ефект морального табу нівелюється впізнаваністю та життєвістю сюжету. Судячи з реакції залу, таку «таємну переписку» на власному досвіді випробували не менше двох третин глядачів. Образи головних героїв були майже не персоніфіковані, їх характери відтворювались без слів. Точніше, про ті чи інші риси можна було здогадатись із переписки. Перипетії з реального життя, внутрішні переживання та емоції режисери передали за допомогою танцювальних вкраплень, що насичують усю постановку.

Сценографія була мінімалістичною, адже концепція мюзиклу вимагала достатньо простору для танцю.

Попри зовнішню простоту сюжету, увага залу була постійно прикута до сцени. Адже відсутність однозначних характеристик героїв та їх пізнаваність давала можливість глядачам самостійно наділяти героїв тими чи іншими рисами характеру. Танцювальні елементи надавали видовищності та динамічності дійству. А на завершення глядачі методом голосування СМСками вирішували долю пари (бути їм разом чи ні). Час, виділений на голосування залу, вдався тривожним та емоційно напруженим завдяки відповідному музичному супроводу та грі світлотіні. Після голосування львівськими театроманами був винесений вердикт – парі бути разом. А отже, можемо стверджувати, що львів’яни щиро співпереживали «жертвам Контакту» та люблять «хеппі енди».

zik.com.ua

соціальні мережі жах

Знак гривні
Знак гривні