Православний Янукович простив Аделаджу і вручив йому подяку

Пастору "Посольства божого" Сандею Аделаджі була вручена подяка від імені президента Віктора Януковича. На відео пастор смішно супроводжує текст подяки різноманітними жестами - особливо яскравий момент згадки про "успішне продовження спільної діяльності", під час якого Аделаджа трясе стиснутими кулаками. :)

Як свідчить відеоролик, який з'явився в Інтернеті, церемонію нагородження провів глава Духовної ради України, пастор протестантської церкви Донецька, депутат Верховної Ради 3-го скликання Володимир Шушкевич.

"Щиро дякую вам за активну участь у президентській кампанії 2010 року, вашу самовіддану працю, високе почуття обов'язку і громадянську позицію,...які стали головною запорукою нашої спільної перемоги", - йдеться в документі, який зачитав пастор.

"Я надзвичайно високо ціную вашу підтримку і допомогу та сподіваюся на успішне продовження нашої спільної діяльності на шляху утвердження України, як сильної процвітаючої держави, України для людей", - наголошується у документі.

"Бажаю вам міцного здоров'я, життєвого благополуччя, особистого щастя і нових звершень на благо української держави", - зачитав Шушкевич слова Януковича.

Якщо зачитаний текст - не фейк, то Аделаджа, якому в часи помаранчевого режиму загрожувало кримінальне переслідування, може зітхнути з полегшенням.

Українська Правда

відео релігія янукович аделаджа

Знак гривні
Знак гривні