Поки генерал Келлог у Києві, Росія не атакує столицю, — Зеленський (ВІДЕО)

Президент Володимир Зеленський звернув увагу, що Росія не атакувала Київ після того, як туди прибув спецпредставник Дональда Трампа генерал Кіт Келлог.

Про це він заявив в інтерв'ю Newsmax, передає Цензор.Нет.

"Приїхав генерал Келлог і дві ночі поспіль не було масових бомбардувань. Дуже цікавий приклад. Цієї ночі та попередньої ночі не було жодних сильних атак", — сказав Зеленський.

Президент додав, що деякі люди навіть вже жартують щодо того, щоб надати Келлогу громадянство України та залишити його в країні.

Володимир Зеленський наголосив, що коли американці в Україні, Путін не завдає ударів. Він намагатиметься залякувати, шантажувати, створювати напругу, але не йде на повну ескалацію.

"Це означає одне: Путін боїться Америки. Я весь цей час це казав, і я також говорив президенту (Трампу. — Ред.). У будь-якому разі, Путін боїться Америки, і я в цьому впевнений. Це важливий момент", — сказав Зеленський.

Як відомо, Кіт Келлог прибув до Києва 14 липня. За словами дипломата, візит триватиме протягом усього тижня.

Приїзд спецпредставника Трампа став темою для жартів в українському інтернет-просторі. Меми іронічно висвітлюють сподівання на те, що перебування Келлога в столиці принесе хоча б короткочасну паузу в обстрілах Києва.

Келлог мем

Читайте також: Атаки Росії на Україну сягнули масштабів Другої світової війни. Це має зупинитись, — Келлог

атака на Київ гумор зеленський келлог повітряний терор рф

Знак гривні
Знак гривні