Які стратегічні переваги має Україна. Пояснює Ігаль Левін на прикладі інфографіки Texty.org.ua

Військовий аналітик, старший лейтенант сухопутних військ Армії оборони Ізраїлю Ігаль Левін на прикладі інфографіки Texty.org.ua зі статті «По яких областях найбільше прилітає ракет і «Шахедів» пояснив стратегічні переваги України.

Інфографіка Texty.org.ua, підготовлена на основі даних міжнародної ініціативи ACLED (Armed Conflict Location & Event Data)
Інфографіка Texty.org.ua, підготовлена на основі даних міжнародної ініціативи ACLED (Armed Conflict Location & Event Data)

"Гарна інфографіка, підготовлена проєктом Texty на основі даних міжнародної ініціативи ACLED (Armed Conflict Location & Event Data) — удари російських ракет, авіації, артилерії та дронів по Україні за трохи більше як рік.

Наочно видно наявність в України глибокого тилу і повну безпорадність Росії впливати на нього своїм озброєнням. Є цілі регіони, міста і місцевості, які взагалі не бачили війни та ударів

По-перше, це доповнює, чому Росія веде тактику терору, завдаючи ударів по цивільній інфраструктурі: вона просто не в змозі відповідати своїм же заявам. У 2022 році Кремль обіцяв бомбити кордон із Польщею і знищувати всі поставки — але цього і близько не сталося.

Наочно видно одну із сильних сторін України — її масштаб

По-друге, наочно видно одну із сильних сторін України — її масштаб. Як найбільша держава Європи вона володіє простором, що дозволяє організовувати інфраструктуру і підземні заводи, наприклад, у Карпатах. І таке вже робиться", — пише Левін.

Читайте також: По яких областях найбільше прилітає ракет і «Шахедів»

Військовий оглядач зауважує, що на поодиноких офіційних фото, які час від часу публікує Київ, видно, що фабрики, склади та цехи з виробництва ракет і дронів, судячи з усього, розташовуються під землею.

"Україна — велика держава, і це стратегічна перевага. Її гріх не використовувати.

Наприклад, у нас, у крихітному Ізраїлі, такого "бонусу" просто немає: географія не залишає глибини, і це змушує нас завжди вести війну на території ворога.

Так чи інакше, війну завжди потрібно переносити на територію ворога і воювати саме там — незалежно від розмірів вашої країни. Просто у нас, в Ізраїлі, іншого вибору просто немає (на кшталт тієї ж тактики "Мотті", наприклад)", — підсумовує аналітик.

виробництво зброї переваги повітряний терор рф стратегічна адаптація

Знак гривні
Знак гривні