На Київщині вилучили понад 3,5 тис. комплектуючих до ППО, артилерії та бронетехніки (ФОТО)

СБУ та Нацполіція передали до ЗСУ понад 3,5 тисячі комплектуючих до ППО, артилерії та двигунів до бронетехніки, що були вилучені з підпільних складів на Київщині. Бізнесмени десь дістали потрібні запчастини і хотіли продати їх МО.

Від Texty.org.ua: Правоохоронців можна привітати, якщо все обладнання, про яке йдеться нижче, було вкрадене в української держави і його хотіли перепродати знов-таки державі. Але правоохоронці заслуговують на осуд, якщо бізнесмени ризикували, аби дістати необхідне Збройним силам озброєння за кордоном. Або корумпували російських військових, аби його добути а такі прецеденти вже були. Дуже шкода, що не повідомляється, звідки це обладнання взялося на складах.

На Київщині конфіскували 3 500 одиниць комплектуючих до військової техніки

Про це повідомляє пресслужба Служби безпеки України.

За даними слідства, нелегальні склади належали топменеджменту місцевої компанії, яка торгує спеціалізованим обладнанням для ракетно-артилерійського озброєння та бронетехніки.

СБУ та Нацполіція передали до ЗСУ понад 3,5 тисячі комплектуючих

Як заявили в СБУ, фігуранти планували продати комплектуючі як необліковану продукцію без внесення даних до звітної документації.

За результатами експертизи Українського науково-дослідного інституту спецтехніки та судових експертиз СБУ, вартість вилученого становить 13 мільйонів 300 тисяч гривень.

Вартість вилученого становить 13 мільйонів 300 тисяч гривень

"Українські захисники отримають запчастини до ракетної та артилерійської техніки, ЗРК, системи ППО, двигуни до військових машин, а також пристрої спостереження та приціли. Це вже друга партія майна, яке поліцейські вилучили у ділків, котрі намагалися продати його Міністерству оборони України за завищеною ціною, і не надали жодних документів та відомостей про його походження. Першу партію комплектуючих до військової техніки — 80 двигунів до броньованих машин і танків — поліцейські передали військовим в серпні 2023 року", — розповіли у Нацполіції.

Арештовані комплектуючі до військової техніки вартістю 13 мільйонів гривень

У межах кримінального провадження за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) триває розслідування.

Вилучені комплектуючі з підпільних складів на Київщині
Нелегальні склади належали топменеджменту місцевої компанії
Триває розслідування

запчастини ППО сбу київщина конфіскація

Знак гривні
Знак гривні