В Україні розпочав роботу перший цех Rheinmetall з ремонту і виробництва бронетехніки (ФОТО)

В Україні запрацював перший спільний з АТ «Українська оборонна промисловість» цех Rheinmetall із ремонту і виробництва бронетехніки. Підприємство відкрили у рамках партнерства українського концерну і світового оборонного гіганта.

Бойові машини Marder Фото: АТ «Українська оборонна промисловість»
Бойові машини Marder Фото: АТ «Українська оборонна промисловість»

Про це повідомила пресслужба Укроборонпрому.

Зазначається, що головне призначення нового майданчика – ремонт і виробництво військової техніки німецьких зразків. Це пришвидшить відновлення бойових машин і повернення їх на передову, а згодом дозволить виробляти нову техніку для Сил безпеки та оборони України силами українських зброярів.

«Відкриття першого спільного сервісного центру з Rheinmetall в Україні є надзвичайно важливим для зміцнення нашого оборонного потенціалу. Це дасть нам змогу забезпечити швидкий ремонт і обслуговування німецької техніки безпосередньо на території України, що значно підвищить ефективність наших Збройних сил», – зазначив заступник міністра оборони України Дмитро Кліменков.

На спільному виробничому майданчику працюють українські фахівці, а технічний нагляд здійснюють представники німецького партнера.

Відкриття цеху. Фото: АТ «Українська оборонна промисловість»
Відкриття цеху. Фото: АТ «Українська оборонна промисловість»

«Для нас дуже важливо надати Україні ефективну та надійну підтримку. Коли справа доходить до постачання запасних частин, нашим пріоритетом є забезпечення максимальної доступності та швидке поповнення запасів. Для досягнення цієї мети ми використовуємо наявні канали оригінальних виробників, обробляємо матеріал самостійно та з партнерами. Ми також відновлюємо оригінальні ланцюжки постачання та інтегруємо місцеве виробництво в Україні», – каже Армін Паппергер, генеральний директор Rheinmetall AG.

«Ми прагнемо розвивати наші виробничі спроможності спільно з союзниками та вважаємо, що українська оборонка – частина європейського ОПК, яка зміцнює систему колективної безпеки Євросоюзу», – заявив міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін.

Нагадаємо, німецький оборонний концерн Rheinmetall та українське АТ «Українська оборонна промисловість» у жовтні 2023 року створили спільне підприємство ТОВ “RHEINMETALL UDI” (RHEINMETALL UKRAINIAN DEFENSE INDUSTRY LLC), для виконання ремонтних робіт західної техніки і в перспективі виробництва нової.

опк укроборонпром ремонт техніки rheinmetall

Знак гривні
Знак гривні