Як модернізували найбільший пункт пропуску на кордоні з Польщею (ФОТО)
Україна за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) завершила модернізацію пункту пропуску Ягодин-Дорогуськ на кордоні з Польщею.
![Модернізація пункту пропуску Ягодин-Дорогуськ](/media/images/420176223_855012023333647_3361801087293974034_n.original.jpg)
Про це повідомило Міністерство інфраструктури.
На найбільшому пункті пропуску на україно-польському кордоні встановлено 10 модульних будівель: чотири санітарні приміщення і шість офісів для оформлення документів.
Зазначається, що всі приміщення адаптовані для людей з інвалідністю. Кожен модульний офіс повністю утеплений та мебльований, обладнаний системами опалення, вентиляції та кондиціонування, підключений до комунікацій.
![Фото: Мінінфраструктури](/media/images/445170736_855012020000314_3152630151102430976_n.original.jpg)
Також під час модернізації замінили дорожнє покриття, відремонтували тротуари та бордюри, ливневу каналізацію.
![Фото: Мінінфраструктури](/media/images/445166043_855012026666980_2992526340660486941_n.original.jpg)
У межах фінансування проєкту було встановлено і понад 450 світлодіодних ліхтарів та світильників та двоє мобільних динамічних ваг для транспортних засобів. Це універсальне обладнання, яке можна використовувати як доповнення до стаціонарних — для зважування транспортних засобів і вантажу.
![Фото: Мінінфраструктури](/media/images/445725304_855012016666981_8618653616217241054_n.original.jpg)
Окрім автомобільного пункту пропуску, відбувається модернізація й залізничного пункту пропуску Ягодин-Дорогуськ, повідомили у міністерстві.
Там уже встановлено дизельний генератор потужністю 50 кВт для забезпечення безперервної роботи під час відключень електроенергії та поставлено ІТ-обладнання, зокрема принтери, ноутбуки, комп'ютери та джерела безперебійного живлення на пункт пропуску.