Стало відомо, хто веде анонімний телеграм-канал «Джокер», що атакує українські компанії

Ним виявився кандидат у нардепи від «Слуги народу» Роман Кравець, повідомив у фейсбуці журналіст-розслідувач Юрій Ніколов.

Ілюстрація з фейсбук-сторінки Юрія Ніколова
Ілюстрація з фейсбук-сторінки Юрія Ніколова

«Цілий „Форбс“ написав, хто веде анонімну телеграм-помийку „Джокер“. У повній відповідності до модусу вівенді нинішнього Офісу президента — це кандидат в народні депутати від „Слуги народу“. Він на 153 місці в списку, і якщо когось зі списочників звільнять зараз — він має втягнутись на його місце. Тобто нардепом стане людина, яку називають причетною до одного з найбільших гамномьотов країни», — написав він.

Ніколов зазначив, що протягом останніх тижнів «Джокер» атакує таксі «Uklon».

"Такий собі наїзд з метою дискредитації, за припинення якого просять 200 штук баксів, пише «Форбс». Одним з елементів кампанії по наїзду на «Уклон» став стук-стук поліції про те, що це таксі працює під час комендантської години. І я, як людина, що іноді їздить по країні поїздом, завжди ціную за можливість добратись з вокзалу вночі до моїх спальних єб#нєй на таксі. Тим більш, що комендантська година в Києві зараз виродилась в спосіб корупційного заробітку контролерів. Тому знайте, кому ви завдячуєте тим, що в останні дні не можете доїхати з вокзалу на таксі додому вночі", — підсумував Ніколов.

Як зазначає Forbes, телеграм-канал "Джокер" не вперше атакує українські компанії. Контент із критикою бізнесу зʼявився восени минулого року, з того часу героями десятків звинувачувальних постів стали Cosmolot, Favbet, Vbet, Fondy, «Цитрус», «Стилус», «Техно Їжак» та інші.

бізнес інфогігієна телеграм слуга народу

Знак гривні
Знак гривні