На кордоні розгорнули мобільні пости ТЦК. Як це впливає на логістику й заброньованих працівників

Правоохоронні органи та територіальні центри комплектування та соціальної підтримки почали розгортати мобільні пости перед пунктами пропуску через державний кордон України.

Фото: Державна прикордонна служба України
Фото: Державна прикордонна служба України

Про це повідомляє Європейська Бізнес-асоціація.

Зазначається, що співробітники перевіряють документи у водіїв вантажних транспортних засобів, які здійснюють перевезення через держкордон, а також видають повістки з наказом з’явитися до ТЦК та СП для уточнення облікових даних.

"Це призводять до утворення додаткових черг на державному кордоні, паніки серед працівників компанії, які уповноважені на здійснення відповідних перевезень. Адже навіть якщо водій є заброньованим зараз, перед перебронюванням працівник може бути кілька днів/тижнів не на броні. Відповідно, має з’явитись до ТЦК для оновлення інформації і, з досвіду про який говорить бізнес, часто таких працівників мобілізують не дочекавшись рішення про продовження броні", – пояснюють в ЄБА.

Така ситуація на кордонах викликає питання серед уповноважених перетинати кордон працівників і призводить до ускладнення логістики, наголошують у ЄБА.

Як попереджають в Асоціації, це може призвести до втрати довіри від міжнародних замовників, розірвання контрактів, втрати замовлень, звільнення працівників, зупинки виробничої діяльності компаній, а також до зменшення надходжень до державного бюджету в частині сплати податків та митних платежів.

бізнес тцк мобілізація кордон

Знак гривні
Знак гривні