Громадська організація “Агенція журналістики даних” (м.Київ) оголошує тендер на відбір постачальника послуг з організації заходів

Заявники, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 12:00 2 лютого 2024 року на електронну адресу office@texty.org.ua (з темою листа «тендер: організація заходів»).

Повне найменування послуг: Надання послуг з організації та проведення заходів у рамках програми «Тренінги з відкритих даних в Україні», що реалізується ГО “Агенція журналістики даних”. У рамках цієї програми послуги мають надаватись без ПДВ.

Період надання послуг: з 12.02.2024 до 15.04.2024

Опис послуг: організація та проведення 4 (чотирьох) дводенних заходів у м.Києві для 25-40 людей кожен.

За результатами цього тендеру ГО “Агенція журналістики даних” обере принаймні одного постачальника послуг, який надасть послуги для всіх заходів. Розкриття пропозицій та засідання тендерного комітету з визначення переможця відбудеться 6 лютого 2024 року. Заявники будуть повідомлені про результати протягом 3 робочих днів з дня ухвалення рішення.

Заявка на участь у тендері повинна містити:

Вартість послуг в комерційних пропозиціях вказується в гривнях.

Комерційні пропозиції, які не відповідають вимогам будуть відхилені тендерним комітетом без подальшого повідомлення заявника.

Переможець тендеру визначатиметься за загальною кількістю балів, отриманих за такими критеріями:

Детальні технічні вимоги можна завантажити.

Відповідальна особа за проведення закупівлі та контакт з учасниками:
Дмитро Колесник. E-mail: office@texty.org.ua.

редакційне тендер

Знак гривні
Знак гривні