Які результати показує рекрутинг до війська через сайти працевлаштування

У Міністерстві оборони розповіли про двомісячні результати (листопад-грудень 2023-го) рекрутингу до війська через сайти працевлаштування.

Фото ілюстративне. Джерело: Київський міський ТЦК та СП
Фото ілюстративне. Джерело: Київський міський ТЦК та СП

Як повідомила заступниця міністра оборони України Наталія Калмикова, 389 підрозділів Сил безпеки та оборони України розмістили оголошення про 1847 вакансій на профільних сайтах з працевлаштування.

Загалом на ці вакансії прийшло понад 17500 відгуків. Це в середньому дев'ять відгуків на одну вакансію.

Калмикова нагадала, що наприкінці 2023-го року Міноборони уклало угоди із чотирма компаніями, які надали безкоштовно свої майданчики і почали співпрацю в інтересах поповнення українського війська мотивованими фахівцями. Нині оборонне відомство співпрацює із такими платформами розміщення вакансій: Lobby X, Work.ua, robota.ua, OLX Україна",

«Проєкт отримав позитивну реакцію у суспільстві і набирає обертів — люди активно відгукуються на вакансії. Маємо зараз в цілому понад 17500 відгуків. Це в середньому 9 відгуків на одну вакансію. Кількість відгуків зростає на всіх майданчиках щотижня. Так само зростає кількість вакансій від військових частин, яких стає все більше.

Прогнозую, що наступні місяці ми матимемо відчутну позитивну динаміку – мова йде про тисячі залучених людей. Окрема подяка компаніям-партнерам, які безкоштовно для Міноборони проводять власні інформаційні та рекламні кампанії проєкту рекрутингу», — зазначила заступниця міністра оборони.

Окрім цього, організовано навчання для кадрових служб військових частин.

Зараз готується до запуску Агенція рекрутингу Міністерства оборони України.

У МОУ нагадали, що рекрутинг – це паралельний процес із мобілізацією, який базується на підписанні контракту до кінця особливого періоду. При цьому, людина йде у визначену частину і на визначену посаду, максимально використовуючи свій цивільний досвід. Окрім того, контракт має низку переваг щодо соціального забезпечення.

Ремарка Texty.org.ua: Хоча даних ще мало, але можна обережно прогнозувати, що до ЗСУ можна набирати без облав на готелі, витягування з автомобілів і закриття кордону для чоловіків, які останні два роки мали право на виїзд.

Читайте також: Військові лишилися без авто. Волонтер про хаос на кордоні через нові заборони на виїзд

мобілізація працевлаштування рекрутинг зсу міноборони

Знак гривні
Знак гривні