Фото дня. Надсучасне укриття у школі на Київщині, яке вміщує 700 людей
На Київщині в Юрівці відкрили в ліцеї укриття подвійного призначення, яке вміщує 700 осіб одночасно, повідомляє голова обладміністрації Руслан Кравченко.
У Юрівському ліцеї Гатненської громади навчаються 365 дітей – переважно з сіл Юрівка та Віта-Поштова. Укриття є одним із найбільших в закладах освіти області – 725 м кв. Вміщує одночасно 700 осіб.
Укриття має два окремі входи з різних боків. Один із них доступний для людей з інвалідністю. Тут є чотири зали з інтерактивними комплексами, три кімнати для співробітників, великий коридор із місцями для сидіння.
В укритті встановили систему вентиляції, водопостачання та каналізації, протипожежну систему, пожежний щит, вогнегасники в усіх залах. Тут також працює WIFI, є запаси питної води, продуктів, медичні аптечки, ковдри, спальні мішки, розкладачки, каремати. Резервне електропостачання забезпечує генератор на 75 кВт.
Загальна вартість проєкту – 12,9 млн грн.
![384777668_235318909521941_2137022255418275410_n](/media/images/384777668_235318909521941_2137022255418275410_n.original.jpg)
![385066916_235318936188605_2589504099057081222_n](/media/images/385066916_235318936188605_2589504099057081222_n.original.jpg)
![385083010_235318162855349_2784105250353918586_n](/media/images/385083010_235318162855349_2784105250353918586_n.original.jpg)
![384810912_235318846188614_1087677836114193735_n](/media/images/384810912_235318846188614_1087677836114193735_n.original.jpg)
![385263201_235316786188820_2243390714293051942_n](/media/images/385263201_235316786188820_2243390714293051942_n.original.jpg)